Kreekasse või mujale mai kuus

Tere,

Plaanime sõita puhkama kuhugi natuke soojemasse kohta mai kuus. Kuhu oleks mõistlik minna? Hetkel olen mõelnud Kreeka peale. Kas Kreeta või Rhodos.
Ainuke AGA asja juures on see, et kuna kaasas on sel hetkel veel alla 2.aastane laps, siis ei soovi pikka lendu(mõtlen just mitu ümberistumist pikkade vahedega).
Ma ei ole mitte kunagi reisinud pakteireisiga, aga seekord kaalun ka seda varianti mugavuse pärast.

Teine mis ma mõtlesin oli Horvaatia, aga kardan, et seal äkki veidi külm veel. (meres ujumine mind samas eriti huvita).

Kui kellelgi on häid soovitusi, siis oleks need väga teretulnud! Nii Kreeka kohta kui ka muude sihtkohtade kohta.

Barcelona kant.Mere 'äärde näiteks Loretta del Mar oli vist koha nimi.

Maikuus peaks Horvaatias ka juba piisavalt kuum olema?

Ise suure fännina soovitaksin alati Kreekat, tore ja mitte liiga turistikas, lapsega lihtne.

Lloret de Mar'i ei soovitaks, vaata korra googlest pilte ja sa juba ei taha.. Ise sõitsime Prantsusmaa piirist kuni Sitges'ini, see linn oli üks hirmsamaid kohti ikka.

Muidu Hispaania muidugi hea variant, Ryanair sõidab soodsalt otse Gironasse ju :)

Pigem peaksite endalt küsima, et mida te siis tahate/ei taha? Nagu aru saan, et meri ei huvita. Samas ise olen nõus Milanost kasvõi 200km mere äärde sõitma, seega raske vastata.

Meri ei huvita tõesti nii väga, et sellepärast ainult minna. Pigem ilus loodus ja natuke ka ajalugu võiks olla paigas :)

Kreéta saared ja Küpros. Paketikas igati kasulik. Otse ja mugavalt, lapsega eriti hea variant. Ei pea võtma AI hotelli, aga võid, sest isegi siis on soodsam väljas süüa.

Meie just läheme alla aastase lapsega Horvaatiasse. Põhjuseks otselend alla 3 tunni ja lend on lühem kui Kreetale. Oleme varem olnud mai lõpp-juuni algus Horvaatias, siis oli 30 kraadi õues. Nüüd lähme mai alguses, loodame et nii palav veel ei ole. Lendame Splitti, lennujaamast võtame rendiauto ja suundume Makarska kanti. Me ei ole ka paketireisijad ja seepärast just jätsime Kreeta ja Rhodose välja.