Kreeta hotell Creta

Kas keegi on olnud hotellis Creta? Millised muljed?

Kreetal ei ole sellist hotelli....

0
0

Hotell kuulub perekonnale, kes ise seal ka töötavad. Pere isa, kes kõrghooajal oma koju ei jõuagi ja elab ainult hotellis, on väga jutukas ja abivalmis. Hotell ise puhas ja korralik. Esialgu ehmatab ära kui bussist maha tuled ja näidatakse, kus hotell asub. Asub ta nimelt nö mäe otsas, terpist üles-alla käimist on üks jagu, kuid ei midagi hullu, hea väike trenn. Pagasi viib peremees ise autoga üles hotelli juurde, nii et seda käotsas tassima ei pea. Ja vaade on muidugi supper kui juhtub mere poolne tuba. Rand ja rannapromenaad ning keskus kohe seal samas. Kuna hotell asub kõrgemal ei ole kosta tuppa ka tänavamüra.

Kui mingeid küsimusi veel, vastan meeleldi.

P.S. Konditsioneer on olemas ja tasuta.

0
0

Tore, et on positiivsed muljed. Ilmselt peab juba ette merevaatega toa broneerima. Kas köök on korralik - vajalikud nõud ikka olemas? Kui on veel mingeid näpunäiteid või muljeid, siis ootan meeleldi. Minek sept.algul.

0
0

Köök oli korralik, kõik vajalikud nõud-potid-pannid ka olemas. Pluss pliit ja vee keedukann. Oma poolne soovitus oleks selline, et kuna see ranna päevitusala suht väike ja teie mineku ajal seal kindlasti palju rahvast ning väga kuum aeg ka veel, siis ülimalt kasulikuks osutuvad ujumismadratsid, millega vees olles päikest võtta. Ei pea kellegiga külg-külje kõrval higistama ja võimalus igal hetkel ennast natuke karastada ;)

0
0

Olime mehega seal juuli keskel,võtsime 1-toalise apartmendi,kus köök oli eraldi magamistoast ja saime 2-le korrusele,merevaatega (vedas :) Jäime väga rahule,sest ruumi oli piisavalt ning kõik tundus värske ja remonditud. Köögis külmik,pliit,äratõmbekapp,potid-pann,veekeetja ja nõud neljale.Isegi klaase oli kolme sorti:viski,mahla,veini jaoks. Mõnus vaikne hotell,pererahvas sõbralik. Keerdtrepist alla sai kohe randa ja hotellist teise suunda jäi kesklinn 5-minuti tee kaugusele. Need kes olid Apollonis,said sama hinnaga küll hommikusöögiga paketi,aga asukoht oli keset linna ja kuidagi kulunud tundus see hotell.

0
0

Millises linnas see hotell asub Kreetal?

0
0

Agios Nikolaus

0
0

Lisaks veel juurde, et Cretat, Apolloni ja veel mõningaid hotelle ja just nimelt Agios Nikolause ja Elounda piirkonda Kreeta idapoolses osas pakub sel aastal Horizontravel.Teistel büroodel Malia ja Stalida hotellid, ehk siis Hersonissos või Chania piirkond. Ehk siis Kreeta saare põhjarannik ja lääneosa. Kalo taxidi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased