Kreetal hotellis Georgia

Kas keegi on Kreetal selles hotellis ööbinud? Kas on võimalik muljeid jagada? oleks väga tänulik.... Pildi pealt paistab selline pisike armas majake, 18 toaga ainult ja süüa annavad ka...

Hotelli kohta ei oska kahjuks rohkem midagist öelda, mis netist leidsin seda uurisin. Reisi sellesse hotelli aga ostsin ära ikkagi. Eks pärast näis, mis ja kuidas. Kavatsen enamiuse ajast nagunii liikvel olla, nii et hotell jääb enamasti ikka ainult magamiseks. EElmine aasta kaäisisn samuti 2 tärni hotellis Rhodosel ja polnud hotellil häda misikit.

Ja millal, sina, samakas sinna lennata kavatsed? Mina tahan minna alles septembris.

Väike perehotell paarsada meetrit merest eemal. Meeldiv teenindus, hotellil väike bassein. Bussipeatuseni suure tee ääres samuti paarsada meetrit. Kaupluste ja restoranide rajoonini on vähem kui kilomeeter, 15-20 minutit jala(või ~2 bussipeatust) Iraklioni poole jääb suur kaubanduskeskus. Autorendifirmasid on igal sammul. Linna keskusesse on paarkümmend minutit bussisõitu.

Hei, Ragnar!

Käisin turismimessil, ostsin Estourist Kreeta reisi just Georgia Hotelli. Kas sa viitsiksid muljetada natike hotellist endast? Ümbruskonna kohta saan ma infi juba internetist. Kuna eestikeelseid kommentaare sellele hotellile ei ole üldse, siis pahnasin Googlit ja leidsin üldse 27 kommentaari, no seinast seina.... kes mille peale rõhub ilmselt (kuigi ma ei saa aru, miks viriseda madalama klassi hotelli kallal, kui see ei saagi olla tänu hinnale 5 staari oma....). Hommikusöök on mul hinnas sees, õhtusöögi ostsin kohe lisaks juurde, ei viitsi ise tegeleda toitlustusprobleemidega..... (ei ole suurem asi väljassööja). Reisikorraldaja messil teatas, et nii nagu Kreekas üldse on ka Kreetal toitlustamine vägagi tagasihoidlik. No pagan sellega, aga siiski... Millal sina selles hotellis käisid? Kuidas on toad, mille eest peab juurde maksma, kuidas on toitlustamine jne..... Kas kuskil kellegile peaks viskama mingit tippi? Paluks, kui sa viitsid.

Sina lähed sellesse kohta enne kui mina. Kui viitsid, äkki muljetad siinsamas hiljem oma kogemustest? Võtsin reisimessilt ka Kreeta reisikataloogi kaasa, seal on see hotell täitsa soovitatavate nimekirjas. Muidugi klausliga, et säästlikule puhkajale sobiv. No aga selle raha eest, mis siis ikka muud kui säästlik!

Meil tuttav käis seal. Rahulik ,tagasihoidlik

Kreetale ilma oma toiduta pole üldse mõtet minna. Ostke aga suitsuvorstid ja kalakonservid kaasa. Kindlasti võtke veel puuvilju kaasa, muidu tekib vitamiinivaegus. Ja joogid ka kõik kaasa, kohapeal pole üleüldse mitte midagi saada. Ja toit on ka absoluutselt maitsetu, peamiselt söövad nad hommikuks liiva, lõunaks muru ja õhtuks kruusa seal. Kohe eraldi tsumadan tuleks toidu tarvis kaasa võtta.

Sain hotelli Estouri viimase minuti pakkumisega 2007.a. suvel. Väikesed toad, lihtne hommikusöök, asukoht väga hea, hotelli väiksus oli minu jaoks pluss, tippi võib alati anda. Mina jäin väga rahule.