Krimmi paberid ja nende hankimine! Info/kogemusi!

Tervist! On ehk keegi hiljuti käinud Krimmis. Nimelt on sinna vaja eraldi paberit valitsuselt mida ei saa taodelda eesti Ukraina saatkonnast. On keegi seda hiljuti taodelnud ja kaua see aega võiks võtta. Ette tänades !

Kui vähegi võimalik, siis puhkuse eesmärgil okupeeritud territooriumi külastamist võiks vältida, seda enam, et ka äritegevus Krimmiga käib EU sanktsioonide alla. Tõenäoliselt peaks Venemaa viisast piisama ja kuna Ukraina poole pealt on teedel blokeeringud, siis tuleks sisse sõit plaanida Vene poolelt (üle Kertši väina mitmepäevastes järjekordades) või siis Venemaalt lennukiga.

Ukraina poole pealt saab aga vaja mingit paberit. Ei ole viisa vaid ühekordne paber. Arvasin , et saab sed eestist aga sain teada , et eestis asuv saatkont seda ei väljasta. Ukraiana poole pealt minnes järjekorrad igatahes puuduvad kuna just sai käidud seal aga asi jäi paberi taha.

Kosmos, sa pead seda kõike uurima Vene saatkonna käest

Eestis asuv saatkond kinnitas ,et saab nende kaudu Ukrainas. Aaga kaua see aega võtab siis tuli jutt mis mis jäi natuke selgusetuks. Minu küsimus oli neile kellel kogemusi sellise paberi hankimisel. Seda paberit nõutakse alates juuni 14 see aasta. Venemaaga pole siin midagi pistmist, sest nemad lasevad krimmi sisse.

Toetan MkM kommi: //Kui vähegi võimalik, siis puhkuse eesmärgil okupeeritud territooriumi külastamist võiks vältida, seda enam, et ka äritegevus Krimmiga käib EU sanktsioonide alla// Kahju lääne inimeste kogukondadest okupatsiooni all. Eriti eesti kogukonnast. Säält tulnud eesti keele ôpetaja Christi Sepp andis intervju: http://www.postimees.ee/2733674/krimmist-naasnud-opetaja-sealne-olukord-meenutab-1991-aastat-eestis. Vene vôib sisse lasta, aga v ä l j a? Kylma sôja aegu ei lastud paljusid turiste välja Sovietist kuna viimane pidas neid oma kodanikeks!