trip-krainetrip-ukraine-dark
Krkis Horvaatias ja seal ümbruses huvitavat

Mida huvitavat soovitate vaadata ja teha. Me el nàdalavahetusel seal kandis suvitame. Seltsilised oodatud

Ma Rijeka kandis sel nv, sealkandis on rahvuspargid ägedad ja Krkis on Baska linn, see pidavat kihvt olema. Mereannid pidid head olema. Crikvenicast allapoole autoga sõit pidi ilus olema.

Kui tohib, siis küsin siin teema all ka paar küsimust. Hetkel sooduspakkumises lennupiletid Tallinn-Rijeka-Tallinn - septembri lõpus. Kas sellel ajal on ok väikeste lastega sinna sõita - 11 kuune, 3 aastane, 5 aastane - kas merevesi on soe veel ja pole väga tuuline ja jahe juba? Lennuk maandub Rijeka lennujaamas - kas seal kandis on midagi teha - kuhu kanti majutus võtta? Kas takso sõit on soodne? Sry kui see teema siia ei sobi, kuid loodan, et sobib siiski natuke - ei tahtnud uut hakata tegema (see ka ei ole sobilik). Hea meelega uurin ka vaatamisväärsusi jmt. Aitäh ette!

Lennujaamast läheb Rijekasse ja Opatiasse buss, see ootab kõik lennukilt tulijad ära ja viib linnadesse. Tagasi samamoodi 3 tundi enne lennuki väljumist hakkab Opatijast tulema läbi Rijeka lennujaama. Baskat kiidetakse KRKi saarel (kus lennujaamgi on), pidavat väga ilus linnake olema. Ilma kohta ei oska öelda.

Baskas super hea rand, soovitan külastada. Saab head nänni osta tänavatel.

UNESCO kaitse all olev Vrbnik'u nimeline linn Krk saarel on kindlasti vaatamist väärt.

kas horvaatia yleval /keskel valge liivaga randu ka on? mida soovitate

Baska on super!! Naturistide camp on lahe. tàna homme seal me.

Nautige Baskat täiel rinnal.

Soovitan ära käia Cresi saarel. Imeilusad vaated ning mõnusad rannad. Krki saarelt saab sinna praamiga hõlpsasti. Kindlasti ka Vrbnik, Baška. Septembri lõpp on täitsa ok.