Kruiiside broneerimine internetis

Soovin infot erinevate kruiisipakkumiste netilehekülgede kohta, kumeie Eestist ka saaks kruiisi broneerida. Nimelt olen kursis, et näiteks cruises.com lehelt mina broneeringut ei saa teha, sest ma ei asu Usas või Inglismaal jne. Royal Carribeani lehel sai ja kruiisil ka käidud juba ammu.

Kruiisidel on praegu väga korralikud allahindlused. Viska pilk peale Arthur Frommeri blogile (http://www.frommers.com/blog/), seal on iga nädal mõni uudis kruiiside allahindlustest koos lingiga pakkuja lehele.

0
0

Olen ostnud www.cruise.com kaudu, hea on ka www.destinationoceans.com. Saad kohe valida kajuti ja maksta kaardiga. Piletid saatsid nad dhl-ga lisatasuta koju. Cruise.com hinnad olid ca 100 usd odavamad.

0
0

Ma eile käisin seal cruise.com lehel, kuid ei leidnud kohta, kus ennast kasutajaks teha. Proovisin küll ,et valisin suvalise kruiisi, sain valida kajuti ja siis küsis kontaktandmed ja et kas olen kasutaja või ei. Kuid kas siis kohe broneeringu tegemisel tuleb kohe kogu summa maksta?

0
0

Ise tellisin seal. Üldiselt kõige odavam variant kvaliteeti ei oska küll veel hinnata alles järgmine nädal sõidan Miami poole, et asi ära proovida. Netifoorumid kiidavad! Küll ei ole nii šikk, kui mõned teised kallimad variandid kuid oma raha teenivad nad tasa. Söögid ja mõningad joogid hinnas nagu ikka ja alkohol lisaraha eest. Pardal hulgaliselt meelelahutust, mis ei jää alla kallimatele firmadele ja maabumisekskursioonid päris mõnusad.

Kodukal neil saab ka otse netist tellida, kuid foorumid soovitasid, et võtaks ühendust nende klienditeenindusega siis saab paremaid diile (otse netist tellidest oli vajalik USA aadres vist). Tellisin maili kaudu sain nädalaga asjad aetud (ajavahetõttu on meilivahetus suhteliselt aeglane) ja maksin krediit kaardiga. Vali suurem ja uuem laev siis saada ka rohkem sama raha eest.

http://www.carnival.com/

0
0

Ja sa ka maksid korraga kogu summa jah? Muidugi Kariibide Kruiisid ongi soodsamad ku näiteks Euroopa. Ise otsin septembriks Vahemere kruiisi(Ida poolset), sest Kanaarisaarter kruiis on läbi tehtud ja nüüd tehaks teisele poole ka sõita.. :) Carnivalil aga üle 1000 taala hind inimese kohta. Lisanduvad ju lennupiletid ka alguspunkti. Ise tahaks max 20000 kruiisi saada, kahele. Viimase hetke pakkumised muidugi on päris head.... eks ma vaatan, mõtlen.

0
0

Seal võis maksta ka osade kaupa, bronn oli vist 500$ ja ülejäänu 30 päeva enne väljasõitu. Kuna arvasin, et dollar hakkab tõusma ja otsustatsin korraga ära maksta. Dollar oli siis 10,5kr, nüüd ~12kr sealt ka omajagu kokkuhoidu.

0
0

Ise bronnisin nende kaudu mingi 3 aastat tagasi. Vaatasin: kui bronnid ja kajuti valid, siis küsib, kas oled kasutaja või uus klient (new customer). Kui ütled, et oled uus, siis täidad ankeedi ja kirjutad oma passwordi ja oledki registreeritud. Tasumistingimusi ma ei mäleta, kui tasumine on kindlasti krediitkaardiga ja kindlasti on ka tähtajad, et pead maksma kogu summa näiteks 30 päeva varem või midagi sarnast. Kui bronnid viimase hetke, siis pead kohe maksma, kaardiga loomulikult. Kruiisifirma valimisel peaksid vaatma eelkõige kruiisi graafikut ja seda kui palju ollakse sadamates ja kui palju merel ja tegema endale selgeks, mis sind rohkem huvitab. Carnival näiteks on selline peofirma,kus lõbutsetakse palju laeval, Holland America seevastu pakub maksimaalselt maal olemise aega ja ekskursioone. Ise olin Holland Americal ja jäin väga rahule. Erinevatel firmadel on erinevad tavad, minu poolt pakutud on müügisüsteemid, mis müüvad kõiki firmasid. Kui tahad täpsemalt nõuandeid, anna oma e-posti aadress.

0
0

Endal on kogemus Royal Carribeaniga, millega jäin 120% rahule. Sai bronnitud kodulehel ja makstud ka kreedikaga, dokumendid jõudsid ka ilusti kohale. Ei ma uurin/vaatan veel pakkumisi.

0
0

Sai siis Carnival Libertiga kariibidele tiir peale tehtu. Elamus suurepärane igati väärt oma raha 600$ näkku. Kaks kahest kajutit. Süüa saab niipalju kui jaksad. Kui meeldivad karastusjoogid osta fauntain kaart 5,5$ x päevade arv ja saad tasuta mittealkohoolseid jooke niipalju kui jaksad. Alkohol on pisut kalli võitu 5$ koos tipiga õlle eest, 0,355 pudel on neil. Saarte ekskursioonid võtsime otse Carnivalit tellida saab läbi teleri piletit tuuakse sulle kajutisse, väga hea lahendus. Ekskursioonid hästi korraldatud ja kõik sissepääsud ja transpordid on hinnas v.a. nn gratiude. USA traditsioonide kohaselt tuleb kõiki ka tippida, kuid kui ei tipi ei juhtu ka midagi halba. Meelelahutus laeval väga hästi korraldatud. Nooremapoolset rahvast on vähevõitu. Kui õhtul kohalikusse ööklubis ronivad ikka mõned kohale kah. Peab arvestama suure hulga vanainimestega ja ratastoolidega. Kuid enamasti nende probleemi ei tekki (loe: käi kaarega mööda). Päevituskohti kipub nappima kui koha päikese alla leiab ikka. Laev on suur ja ilus (loe: täis plastik vidinaid). Kui vähegi võimalu siis soovitan ära käia parem kui hotellis istumine ja odavam kah kui arvestada, et toitlustus, jõusaalid, saunad, ettendused, restorani õhtusöögid, hulganisti muud meelelahtust on hinnas.

0
0

Vt vacationstogo.com, pead vist kasutajaks registreeruma, aga see ei too kaasa mingeid kohustusi. Meie tellisime kruiisi sealt sügisel ja läheme veebruaris, maksime krediitkaardiga. Broneerimisel vist võeti 20% ja ülejäänud summa 2 kuud enne kruiisi algust. Vacationstogo konsultant (Trey Haynes) oli super, kõik küsimused said meili teel vastatud (kusjuures vähemalt 24h jooksul ja tavaliselt isegi kiiremini), kajutid valitud, konsultandi poolt igat sorti soovitusi antud. Kui ise midagi unustasime, siis konsultant tuletas viisakalt meelde ja juhendas täpselt, mida ja kuidas teha. Läheme 14. veebruaril Miamist väljuvale Kariibi mere kruiisile Carnival Destiny laevaga, valisime rõduga kajuti, sest olin lugenud, et see annab palju juurde. Kui keegi oskab soovitada, milliseid ekskursioone Jamaical ja Caymani saarel valida, siis ootan vastukaja.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased