Kuala Lumpuri lennujaama kohta küsimus

Lennuk Londonist jõuab Kuala Lumpurisse 20.20 ja järgmine lennuk Kuala Lumpurist väljub 21.40 Brisbane. Kas jõuab ilusti ühelt lennult teisele? Tänan, kes oskavad vastata.

Palun terminalid ka... Kui AirAsia, siis pead pagasi vahepeal välja võtma, nii et väga riskantne üritus.

Vabanda jah, tegu jah AirAsiaga. Vaatasin pileteid ja ei julgend veel ära osta, pole varem seal käinud ja sellepärast küsin siit. :)

Mõlemad lennud siis AirAsiaga, London - Kuala Lumpur ja Kuala Lumpur - Brisbane.

Arvan samuti, et risk liialt suur, isegi kui sul on ainult käsipagas ja ei ole vaja pagasijärjekorras oodata. Tegu on pika lennuga ja ei saa alati surmkindel olla, et lend ei hiline, piisab juba kui hilineb tund ja ongi pahasti. Parem ööbida lennujaamas öö ja lennata järgmine õhtu või siis minna linna päevaks. Enda lend jõuab KL-i 20.15 ja järgmine lend edasi 23.50, loodan, et see aeg on piisav.

KL-s lennujaamas pole vaja küll ööbida, kohe lennuka kõrval on Tune Hotels, kus kahene tuba läks maksma ca 250 krooni. Lennujaama McDonaldsi juurest jalutab sinna ca 5-6 minutit.

Siin on ka KL-st ja AA-st - http://www.trip.ee/content/kuala-lumpur/kuala-lumpuri-lennujaam.html

Ja kui sa loed AA tingimusi, siis sealt näed, et Austraalia lendudel suletakse check-in 60 minutit enne lendu. Seega jääks sul 20, et jõuda lennukist terminali (pikk tee kõndida), oodata pagasit (kui sul seda on) ja jõuda check-in letti.