Küpros Evis Jeep Safari

Küprosel Paphosel olles soovitan kindlasti minna safari tuurile Evis Jeep Safariga. Nad pakuvad kolme erinevat tuuri:  Troodose mäed, Akamase poolsaar (läheb mööda maad Blue Lagoonile) ja Jeep and Deep (läheb paadiga Blue Lagoonile). Blue Lagoon on võrratult ilus ja kristallselge veega, seal saab soovi korral ka ujuda. Autojuhid on ühtlasi ka tuuri giidid, kes teavad ja räägivad kõike Küprose ajaloost ja loodusest. Nad on väga lõbusad ja teevad pidevalt nalja. Saate väga lõbusa safari tuuri ja hea kogemuse võrra rikkamaks!www.evisjeepsafari.com mob. +357 99699320 või +357 99495412    FB leht -  Evis Jeep Safari & Pub Restaurant.  Kohapeal olles on võimalik safari  broneerida ka otse nende kontorist, aadressil 3 Cleous Str. Kato Paphos, samal aadressil on neil ka oma baar.  

Soovitan ka soojalt neid safari tuure. Evis ise(omanik) on  nagu duracelli mehike (väsimatu , nali ja naer kestab päeva lõpuni). Esialgu tundub hind kõrge, aga tuur kestab pika päeva ja näiteks Blue Lagoonile minnes peaks rentima dziibi või siis kohapeal ATV, tuleb kokkuvõttes peaaegu sama.  Aga väga vara ei tasu neilt tuuri broneerida. Kuu aega ette broneerimisel, nad unustasid meid lihtsalt ära.  Uuesti broneerides  tuli järgmisel päeval kohe kaks dziipi hotelli järele.

Samad sõnad siin! Käisime ka sõbrannaga Evise safaril ja jäime väga rahule, üks reisi tipphetki kindlasti. Kellel väikest viisi merehaigus kimbutab, siis tasub enne tablett sisse võtta, sest Jeep kõigutab kõvasti ja ei ole päris tagasihoidlik sõit.Paphosel olles soovitan rentida ka jalgrattad ja uudistada linnavahel, rannaääres (mõlemale poole linna) ja tuletorni juures ringi - liikumine kiirem ja näed rohkem, kui jalutades. Muidu vahemaad võivad liiga pikaks jääda.