Viimased kommentaarid

Eelmisel aastal oli aprillis Küprosel sooja 25 kraadi. Aga koolivaheajal on lennukipiletid ilmselt väga kallid. 

Mina arvan, et Lennuabi kaudu ei ole mõtet hüvitist nõuda kuna nad võtavad mingi summa sealt endale. Targem on otse lennufirma käest küsida. Kunagi oli ka vaja seda teha ja sain Ryanairilt väga ruttu raha tagasi. Need, kes kasutasid Lennuabi, neil läks mitu kuud enne kui raha said ja siis ka tükk maad väiksema summa. Ei mäleta enam, kui palju. Suhtlus oli neil reisibürooga.

Hotell tuleb broneerida nagu sa ütlesid päev varem. Kui lend väljub siit näiteks 01.01 siis peadki sellest päevast alates hotelli broneerima. Mina pidin ükskord  maksma selle poole  öö eest juurde täishinna, mis neil hinnakirjas oli. Bookingu kaudu on ju tükk maad soodsam.

Siin on eelnevalt selle kohta teema juba olemas. Nüüd on ilmselt hilja juba, aga suntransfer on üks koht, kust saab transfeeri tellida, hind alla 10 € linna. 

Eelmisel kevadel vähemalt oli seal ühes reisibüroos üks Eesti tüdruk Kristina, telefoni nr on 56644732 oskab ehk nõu anda, kui ta on veel seal. 

On olemas selline leht, kus on bussiajad kirjas. Www.cyprusbybus.com Liinibuss nüüd mägedesse küll ei vii minu teada. Seal on palju erinevaid safari tuure. Näiteks evisjeepsafari. com. Hind ühele umbes 30- 40 eur 

Eelmise aasta aprilli keskel oli seal väga soe, umbes 25-27 kraadi, õhtud on muidugi jahedad. Vesi oli ka nii enam vähem, vesi oli inimesi täis ikka.

Selle aasta talv on seal tavalisest külmem ja vihmasem. Temperatuur eelmine nädal oli 13 -18 kraadi. 18 oli ikka ainult päikeselise ilmaga ja mitte mere ääres. Mere ääres on küllaltki tugev tuul ja jahe. Kui päike loojub läheb päris jahedaks. Hotellides on toad külmad, Konditsioneeriga saab küll sooja aga see võtab aega. 

Kui soovite loodusesse minna ja Akamase poolsaarele näiteks, soovitan Paphosel võtta safari tuuri  Evis Jeep Safarilt.  www.evisjeepsafari.com mob. +357 99699320 või +357 99495412    FB leht -  Evis Jeep Safari & Pub Restaurant.  Kohapeal olles on võimalik safari  broneerida ka otse nende kontorist, aadressil 3 Cleous Str. Kato Paphos, samas kohas on neil ka oma baar. Autojuhid on ühtlasi ka giidid, kes teavad ja räägivad kõike Küprose ajaloost ja loodusest. Saate väga lõbusa tuuri ja hea kogemuse võrra rikkamaks!

Suntransferis on koht ühele inimesele mini bussis 9.35 . Öösel kõige parem valik. Kõik inimesed viiakse hotellidesse laiali ka.

Olen kasutanud Paphosel ja on küll usaldusväärne. Odavam ka võrreldes teistega.

Meie Paphose lend hilines neli tundi ja saime ka väga lihtsalt 2x400 euri kompensatsiooni.  Kui õigesti mäletan, siis oli vaja lennu numbrit ja Booking ref.nr., mingeid manuseid ei lisanud. Kui mingid andmed on puudu, siis nad küsivad üle. Kõik käis väga lihtsalt.

ACCOUNT NAME:BANK NAME/ADDRESS:SORT CODE:SWIFT CODE:IBAN NUMBER