Küsimus Malaisia saare Langkawi koht

Kas keegi jagaks värsket infot Langkawi hotellide ja majutuse kohta? Reisime sinna jaanuaris koos kolme perega, kus lapsed kõik alla 2 aastased. Oskab keegi soovitusi jagada hotellide osas, kus eelarve väga lõhki ei läheks ja rand ligidal oleks? Äkki veel soovitusi ja tarkuseid sealseks eluks...

Tere,

Sai käidud 2008.a Langkawi saarel ja peatutud sellises hotellis nagu Aseania. http://aseanialangkawi.com.my/ Hotell puhas ja mõnus. Rand samuti lähedal. Võibolla nüüd muutunud ga siis oli täitsa hea.

0
0

Eelmine aasta peatusime meie sellises kohas: http://www.thecabin.com.my/index2.htm Tegu siis selliste moodulmajakestega, mis näevad välja natukene konteinerilaadsed:). Igas majas on 2 tuba, igal toal oma terass ja vajadusel saabki võtta kõrvuti toad oma peredega ja siis saab nende vahelt ka ukse avada ja tihedamalt läbi käia (muudel juhtudel suletud see uks) ja ei meenuta üldse hotelli-pigem sellist hubast suvemajakest, kus ees oma mururiba ja puud/põõsad. Asukoht oli väga hea kuna randa vaid 100meetrit kõndida olenevalt, kus toas asusid ja rand oli minu arust üks saare puhtamaid. Asub peatänava ääres, kus on palju söögikohti ja öine turg. Kõrval kohe ka underwaterworld. Hind oli hea, toad olid värsked ja moodsad, teenindus super. (Enne saarele jõudmist broneerisime endale Akasia hotelli, kus kirjas oli jutt, et uus hotell ja pildid ilusad-reaalselt oli väga kole hotell ja laps palus, et me sealt minema läheks. Ise täiskasvanuna kannatasime ikka ära, sest liiga hilja oli juba uut hotelli esimesel õhtul otsida-seega sellest kindlasti hoiduda)

Kuna minek lastega, siis soovitan ette vaadata meduusidega, kuigi need suht nähtamatud. Nimelt meie põnn sai väga korralikult kõrvetada meduuside käest ja seal samas rannas, nii et tormasime kohe ka haiglasse, mis õnneks ka polnud kaugel.Kusjuures meduuse kohtasime praktiliselt igas rannas saarel kus vette läksime. Armid alles senini ja vist jäävad veel pikaks pikaks ajaks meenutama Langkawit:) Saar suht väike ja esmalt tegime autoga tiiru saarele peale ja hiljem veel rolleritega ka. Vaatamisväärsused, mis meile meeldisid olid: CableCar ja seda ümbritsev park. Seal kulub aega päris palju, kuna köisraudteele on päris pikk järjekord. Ülesse minek oli päris hirmuäratav kuna sel päeval oli suht tuuline ja kuna see asub otse mere ääres, siis kõikus päris tublisti. Ei olegi nii kõrgest sügavikust ka alpides üle sõitnud kui seal aga üleval oli vaade päris hea ja seal lisaks veel sild siis kuristiku kohal. Sel päeval olime vist ühed vähesed valged inimesed seal järjekorras ja seega kõik kohalikud üritasid igal võimalikul moel meist ja lapsest pilti teha nii salaja kui avalikult küll koos ja üksi. Last üritati igal kombel ka näppida ja katsuda. Tekkis selline väikene staari tunne:) Krokodilli farm, kus palju krokodille nagu ikka. Toitmisaeg oli huvitav, muidu nagu krokofarm ikka. Wildlife park oli ehk meile kõige meeldivam paik. Palju loomi, linde, keda sai käes hoida ja mängida ja hind oli ka odav. Madude farm-suht mõtetu. Üksikud maod üksikutses mustades puurides ja ca paarikümne minutiga sai läbi käidud. Underwater world, suht väike ka aga lastele seal vaatamist ikka. Kotkas kui Langkawi sümbol sai ka ära pildistatud ja seal ka mingi park, kus saab jalutada ja kohata varaane. Cable Cari juurest sõites krokufarmi poole on sellinne metsavahe kus on ahvide kolooniad ja sai peatutud kuid nendega peab olema ettevaatlik nagu mujalgi. Päris ülbed teised. Tulevad ja manguvad midagi head ja kui ei anna siis näitavad hambaid ja urisevad, kuid kui midagi maistvast neile anda, sisi tulevad ja võtavad seda käest ja väga julgelt ja saab neid ka päris hästi pildile. Kiiruga rohkem ei meenu, kui küsimusi siis vastan meeleldi.

0
0

Läksin siin niiöelda reklaami ohvriks ja broneerisin sinna The Cabini toad neljaks ööks. Kui teile pole oluline, et ...

  1. hommikusöögiks on a) riis millegagi b) riis millegagi ja c) röstsai ubadega (pluss jubeda maitsega kohv ja mahl)
  2. dushiruumis/wc-s on põrand permanentselt märg, sest kõik torud tilguvad (toateenindus pani lõpuks prügikasti, millesse oli kilekott pandud, kraani alla, et vesi sinna tilguks)
  3. vetsupaberi puudumine (pidi ise küsimas käima)
  4. väikeste rätikute puudumine (olid vaid suured, mis absoluutselt ei imanud vett)
  5. suht umbkeelne receptioni töötajaskond ... siis see koht on suht ok just asukoha poolest. Ülaltoodu pole virin ega kiun vaid lihtsalt info olukorrast 2014 märts seisuga.
0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased