trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tere, Endal sama mure oktoobri alguse reisiga! Olen käinud oktoobri kuu teises pooles, siis sadas päeval 1 tund korralikult vihma ja siis päike see ok, kuid kui ikka terve puhkuse aja sajab ja on pilves siis ei taha seda. Milline Tai piirkond oleks sellel ajal päikselisem?

Tere!

Isiklikult soovitan võtta auto koos juhiga, endal närvid puhkavad ja saad rahulikult loodust nautida! Meie kasutasime sellise firma teenust http://leobalidriver.com/ ja kõik sujus ladusalt. Kirjutad emaili ja mees vastab kiiresti kirjale! Terve päeva sõit kolmele inimesele kokku oli 50 eur. Ise panin reisi plaani kokku ja kirjutasin kuhu minna tahan, tema ainult sõitis! Kaardi järgi vahemaad tunduvad olevat lühikesed, aga ummikud teevad selle väga piinarikkaks ja igale poole ei jõua ühe päevaga. Seega soovitan kahe päevast trippi, kuigi ühe päevaga näeb ka ära põhilised vaatamisväärsused.

Tere,

Oktoobris ei pidanud riiki sisenemise eest ega väljumise eest midagi maksma! 30 päeva on Eestlastel õigus riigis viibida ilma viisata. Tempel passi ja oligi kõik.

Tere! Indoneesia viisa 30 päevaks tasuta ja kohapeal paberi vormistamine käib kiiresti.

Tere,

Eurooplastelt ei küsitud vaktsiinipassi, kui saabud lennukiga DAR lennujaama, doctor oli vastas ja küsis passe ainult aasia ja muu rahvuslaste käest. Loomulikult oli suunatud soojuskaamera reisijate peale, et tuvastada võimalikke nakkusekandjaid. Ise ei lasknud endale süsti teha, kuna kuskil sügaval džunglis ei käinud.

Suvarnabhumi on rahvusvaheline lennujaam. Suured lennufirmad lendavad siia lennujaama. Don Mueang lennujaam on nüüd rohkem tuntud, kui Air Asia kodulennujaam, kust kõik väljumised ja saabumised toimuvad.

Tere,

Sai käidud 2008.a Langkawi saarel ja peatutud sellises hotellis nagu Aseania. http://aseanialangkawi.com.my/ Hotell puhas ja mõnus. Rand samuti lähedal. Võibolla nüüd muutunud ga siis oli täitsa hea.

ja kaunitele randadele puhkama minna!

Tänud kõigile vastuste eest!! Soov ongi ringi reisida ja sellest ka erinevate kohtade ilma küsimine. Nüüd tuleb hakata soodsaid pileteid jahtima!

Tänud vastuste eest! Suurlinna jätaks tõesti viimaseks, vaataks templid üle ja sööks head paremat Jaapani toitu. Kus kandis oleks kõige parem ööbida Osakas ja Kyotos? Palju 3 päeva sõidu kaart maksis?

Tere, Sai just see trip läbitud. Finnairiga Chongqing lennujaama ja edasi AA Don Mueng lennujaama. Viisat ei olnud. Kohapeal küsiti edasilennu pileteid, kuna nende jaoks oli suur üllatus selline maale saabumine. Kõrgeim piiriametnik kutsuti kohale, kes passi lõi templi, et saab maale. Rahvusvaheline lennujaam on väiksem, kui ....... Ja seal ei ole teha midagi. Välja saate lennujaamast samuti minna, et õhku hingata ja kohalikku elu vaadata. Kohalik lennujaam on kohe kõrval, sama suur, kui Hel lennujaam. Tervitused Taist.