Küsimus "Self Transfer" kohta

Hei,

Oleme sõpradega reisimas septembris Malagale. Pileteid ostes märkasime terminit "self transfer". Mis see tähendab ja mida peame ise tegema? Lendame Riiast Rootsi ja sealt edasi Malagale Norwegian Airlinesiga. Lendame äraantava pagasiga.

Aitäh!

Self transfer viitab üldiselt sellele, et reisija ise vastutab ümberistumise organiseerimise eest. See tähendab, et pagasi eest peab ise hoolitsema. Samas ütleb Norwegian suht selgelt, et jätkulendude puhul Your checked baggage will be sent right through to your final stop (for most destinations).

0
0

Kui on piletite infos niimoodi kirjas, ju siis on. Peate ümberistumise ajal minema pagasilindi juurde, võtma sealt kogu oma pagasi ja minema sinna saali, kus tehakse lendudele registreerimist. Seal siis lähete kas Malaga lennu registreerimislauda või vastavasse baggage drop alasse, annate pagasi uuesti ära ja seejärel läbite käsipagasiga turvakontrolli, et pääseda oma väravasse. Sõltuvalt järjekordade pikkusest võib see kõik veidi aega võtta. Endal on Rootsis olnud juhus, kus mu pagas pidi automaatselt edasi saadetama, aga ise pidin minema uut pardakaarti võtma (lennud olid eraldi firmadega, aga pagasi osas need teevad muidu koostööd ja Tallinnas reisi alustades öeldi, et pole probleemi). Registreerimilauas Rootsis hakati mulle ajama, et mul on tegelikult self transfer ning pagas automaatselt edasi ei lähe. Sellisel juhul tuleb ikka minna pagasilintide alasse ning kui oma pagasit seal üles ei leia, siis töötajate käest täpsemalt üle küsida.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased