Kuhu minna jaanuaris/veebruaris

Kuhu minna jaanuaris/veebruaris. Oskab keegi kogemusi jagada? Ilma rahata ei looda saada, aga liigapalju ka maksta ei tahaks. Võiks olla soe, normaalse hinnaklassiga (veest ja leivast ei viitsi elada ;)) mitte liigapaljude turistidega kuid siiski tsiviliseeritud pleiss.

Võta palun ühekroonine metallraha. Kleebi ühele poole (paberiribal) Kanaari saared ja teisele poole Egiptus. Peale seda püüa visata kulli/kirja ja milline sihtkoht sulle peale mündiloopimist nähtavaks jääb, sinna suundugegi.

Muud tarka ei oska nagu öeldagi.

1.Mida tähendab sinu jaoks mõiste "soe"? 2.Mida tähendab sinu jaoks mõiste "normaalne hinnaklass"? 3.Mida tähendab sinu jaoks mõiste "mitte liiga paljude turistidega"? 4.Mida tähendab sinu jaoks mõiste "tsiviliseeritud pleiss"?

Kui tahad korralikke vastuseid saada, palun võta ennast kokku ja postita uuesti.

Soovitan mõnda Haapsalu või Pärnu mudaravilat või ükskõik millist Eesti Spa-d :) Soe on, normaalne hinnaklass on, talvel eriti turiste ei ole ja suhteliselt tsiviliseeritud ka. Head reisi!

Meie reisikorraldajate jaanuari ja veebruarikuu ainukesed soodsama sihtkohad ongi Kanaari saared ja Egiptus. Ülejäänud on juba tsipa kallimad - Iisreal (Eliat), Dubai, Tai, India. Või variant omal käel valitud sihtkoht! Siis on valik väga, väga suur.

Soovi "mitte liigapaljude turistidega" täitmine nõuab juba kopsakamat rahakotti.