Kuhu minna kihluma?

Tere!

Tuli plaan neiuga kihluda, ning sooviksin ettepaneku talle teha välismaal olles. Kahjuks on probleeme koha valikuga, Sooviksin et koht oleks eriline ning meeldejääv, varem reisinud väga palju ei ole kuid eeldan et selleks kohaks näiteks Egiptus ei sobiks. Olen siit-sealt uurinud, ning ilus koht selleks tundub näiteks Portugal, või äkki alpid? Olen vaadanud näiteks neid pakkumisi siit http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,4202,151&show=uudised&id=4287

Kas on väärt pakkumine? Või saab ka kuskilt parema hinnaga?

Erinevad Ideed ning soovitused on oodatud!

Äkki uuriksid ikka kõigepealt kuskilt välja, milline reis sinu neiule meeldiks? Piirkond, kliima, muud huvid. Räägi oma neiu endaga, reisi võite ju koos korraldada, üllatus on vast ikka kihlasõrmus.

Võõrastel inimestel on väga raske pimesi asjalikku nõu anda.

Hea point!

Teen seda

Kuid kogemused siiski oodatud

Olen Tonlistiga nõus, et maitseid ja "erilisi kohti" on erinevaid. Prints William kosis oma Catherine'i nt safari ajal kuskil suvalises palkmajas ja see oli nende jaoks romantiline :)

Miks mitte aga ka mõni kena Euroopa linn - Pariisi seostatakse üldsiselt nt romantilisusega (Mõnedele võib jälle muidugi liiga klišee olla :)) Eks romantilisi ja ilusaid kohti leidub igal maal, ka igas pakettreisi sihtkohas. Tähtis oleks, et see reisi sihtkoht ja reisistiil teile mõlemale meeldiks (kui neiu sul matkasell ei ole, siis pole vist käe palumiseks mõtet pikka safarit või jalgsimatka ette võtta :))

Eks oleneb rahalistest võimalustest ka, Maldiivi või Scheichelli saared oleks ka väga meeldejääv koht mu meelest :P

Kui teile meeldib rannareis, siis julgeks soovitada Rhodose saart. Praegu sinna nii Horizontravelil kui ka Novatoursil päris normaalsed pakkumised.
Sume suveõhtu Rhodose vanalinnas ja kihlumisettepanek- no kes sellele suudaks vastu panna.

Käisin 2009 aastal Cooki Saartel. Seal oli üks väike atoll, nimega Aitutaki. Kindlasti üks maailma romantilisemaid kohti oma lõputute randade, korallide, palmide, sõbralike kohalike ja uskumatult romantiliste bungalowdega. Kindlasti sama kliima ja olemusega kohti maailmas väga palju(kogu vaikse ookeani lõuna pool). Suur osa selle atolli külastajad lähevad sinna mesinädalaid või pulmi pidama.
Reis sinna maksab ohtralt. Eesti ja Aitutaki vahele jääb juba mitmeid ilusaid kohti, aga kui rahakott lubab, siis mina eelistaks seda kohta ükskõik millel :)