Kui kallis on söömine hotellides või restoranides Malaysias?

tere, talvel minek Malaysiasse (Langkawi, Penang). Tegelen praegu hotelli broneerimisega ja näen et hotellid pakkuvad ainult tuba hommikusöögiga. Kas keegi oskab öelda kui kallis on Langkawis süüa? Kas hotellis restoranis(oleme 4**** Beryaja Langkawi resort) või kuskil väljas. Oleme kolmekesi, 5 aastane laps kaasas, palju umbes raha läheb lõina ja õhtusöögiks nädala ajaks?? Ja veel küsus: kas kellegil on kogemus, kas toit on väga spetsiifiline seal? või on võimalik leida midagi mis laps ja mina ise(ei ole malaysian toidi fänn:)) võime süüa??? ettetänud.

Toit kordi odavam, kui meil. Kuna muslimi maa, siis alkohol kallim, kui meil. Samas on kõike saada ja puhtam ning kuidagi rohkem steriilsem, kui nt. Tais. Süüa soovitan ikka väljas. Hommikusöök ju niikuinii hotellis. Tegemist on ikkagi multikultuurse maaga. See tähendab, et igas järgnevas kvartalis on erisugused road. Peaks küll leiduma igale maitsele. Eriti õhtuti mmutuvad tänavad suurteks söögikohtadeks. Takso odav, nii et lepi hind kokku ja kola kõik läbi. Meie olime küll märtsis Kuala Lumpuris, kuid usun,et see jutt laieneb ka mujale Malaysias. Toit väga maitsev.

aga mitte restoranides. Olime küll aastaid tagasi, kuid restohinnad olid ikka suht euroopa taseme lähedale, samas võid käia ka nn söögikohas, kus ka teenindatakse ja poputatakse aga hoopis odavama raha eest, sellised kohad ilmuvad välja millegipärsat pimedas :P kuna päeval ei paista seline peller silmagi. Süüa saate tellida ka vähema vürtsiga, kuid siis kannatab ka toidu üldine maitse. Minu arust seal erilisi vürtsitoite pole , peale eriti hot tom yami. Minu lemmikuks oli mingi munariisiga kana(kui ei eksi siis Nasi aiam) seda võis igast putkast osta ja siis tee peal mugida. Aga kui olete hommikused sööjad , siis mina soovitkas üldse hommikul ja õhtul süüa. Päeval võite ju puuvilju süüa, need ei maksa seal küll midagi. Ja ega seal päeval eriti midagi moodsat saagi. Ja kuna laps on suht noor, siis tasub võtta neid erinevaid nn toidutaldrikuid, siis saate perepeale jagada mida keegi sööb, ei pea just kõigile eraldi praadi tellima. Üks iluskoht oli merepeale nn saarena tehtud baar/pub, see oli õhtul eriti ilus. Mingi sikklimutt seda pidas, täpsemat kohta kahjuks ei mäleta. Aga ma ei saa aru, et olete ainult nädala ? Või siis lähete kuskile edasi?