kui millestki rääkida pole, siis räägime ilmast ?

Teen ettepaneku lisada parempoolsesse menüüsse "populaarsete teemade" või "rubriikide" alla link "ilm maailmas" ja selle all kuvada Yahoo, Weatheronline'i, Wundergroundi ja ehk veel mõne ilmakodulehe lingid ning moderaatorid võiksid kõik ilmateemalised algatused kustutada armutult. Alles võiks ehk jätta ülispetsiifilised küsimused a la kas "Robben Islandile (LAV) saab iga ilmaga?" vms ka näiteks hoiatusi sisaldavad postitused (et kui on vähe aega siis mõnele Fääri saartest ei ole mõistlik minna, sest ei pruugi tagasi saada ja siis nende saarte nimed)

Igaüks kasutab erinevaid keskkondi ja vähemalt Weatheronline'i lehelt on võimalik vaadata ka hea mitme aasta ilma-ajalugu ning teha omad järeldused.

Üldiselt oleme üritanud selleteemalisi poste suunata umbestäpselt sinu nimetet' lehtedele. Ilmalinkide jutt on ka läbi käinud. Tegelikult kehtib sama ka muu üldlevinud info kohta nagu viisad, kaardid, transport, routing, majutus, reisiteemalised foorumid jne. Tõstame ehk teema uuesti üles.

Kui nii läheneda, siis läheks paremal pool olev (või loodav vasakpoolne) lingistik kilomeetripikkuseks. Siis kaoks varsti foorumi iva vist ära. Ja kust siis autahvel kuldvaralist täiendust saaks...

Paremalt rubriigid ja stiilid võib vajadusel ehk ka koomale collapse'ida. Autahvli täiendajaid, usun, ei pidurda siiski miski...