Kuidas Gruusias rongiga reisida?

Mul selline küsimus, ehk keegi jagab kogemusi. Mai kuus lendame nädalaks  Gruusiasse, plaan lennujaama bussiga Batumi kohe. Sealt tahaks roniga Thbilisisse, paar päeva hiljem sealt Kutaisisse. Kuidas see rongipiletite ost käib ja kas on võimalik üldse  tavalise ratastooliga rongile  pääseda? Ega rongi sisenedes pole mingeid astmeid ja kas rongi uksed on perrooniga ühetasased?

https://tickets.railway.ge/

Piletid peavad kaasas olema ja kehtivad ainult koos isikut tõendava dokumendiga.

0
0

Gruusia raudtee koduleht on suht vilets, parimat infot saab otse raudteejaamast. Päevas on mõlemas suunas 3 rongi, odavama pileti (20.- lari) saamiseks tuleks see kohe ette ära osta, kõrgema klassi pilet on 60.- lari.

0
0

Sõitsime täna Thbilisest Kutaisisse, see rong, millega meie sõitsime, sinna kindlasti ratastooliga ei mahu. Meil on väga kitsas lapse kergkäru, selle tõstsime üles ja mahtus täpselt mööda kitsast koridori liikuma, aga sama kiiresti pakkisime selle kokku ja tõstsime jalust ära lae alla. Lihtsalt ei mahtunud ära. Rongi ja perrooni vahe oli ca 30-40 cm? Ja rong asus kõrgemal. Vagun oli jaotatud kuuekohalisteks kajutiteks. Pileti ostsime Internetist 9 lari nägu (alla 3 euro) ja rong sõitis 5,5h.

Ehk on neil mõni uuem rong ka, meie oma oli väga-väga vana. Samuti on kaldteed vaid peatänavatel, kõrvalteedel neid ei ole ja asfalt on ka kohati üsna kehvas seisus. Paras seiklemine:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased