Kuidas on reisida Finnmatkat reisiga Taisse Hua Hin´i?

Tere,
Lähen esimest korda Taisse ja tahaksin saada rohkem infot.
Sooviks minna Finnmatkat`i kaudu Hua Hin´i.
Reisiaeg on 2007-10-29 ja üks nädal.
Kas nädal on liiga vähe? kas keegi on käinud nädalasel reisil?
Hotell on Tanawit 2. Kas keegi teab sellest hotellist midagi? Tärne on vähe. Kuidas seal selline 2 hotell on? Mida peaks arvestama 2** hotellis? Pildi järgi ei saa aru.
Või peaksin kohapeal kindlasti hotelli vahetama?
Kuidas sel ajal Tais ilm on?

4 päeva reisiks ja 3 päeva kohapeal ,kas tasub raha raisata nii lühikeseks ajaks

Samad sõnad - väga pikk lend ära kannatada ja siis saad liiga vähe kohapeal olla. Mina saan piltidelt aru, et on täiesti normaalne ja puhas hotell. Kas sul jääb nädalase reisi ajal veel aega hotellis aega veeta ja mõne tühiasja pärast oma pead vaevata?
Ilma vaata siit:
http://www.wunderground.com/
seal ka selline asi nagu trip planner, edu!

meie käisime Finnmatkatega jaanuarikuus nädalasel reisil Phuketisse. Mina aga julgustan - igal juhul tasub ära, kui võimalust 2nädalaseks ei ole (meil jäid väikesed lapsed koju, seetõttu ei saanud kauem olla). Võtsime pea iga päev mõne tripi (tänavapealsed reisibürood - jäime 100%rahule) ja jäi aega rannaski lebotada. Igatahes muljed on siiani eredad ja plaanime uut ja pikemat tripi sinnakanti. Hotelli kohapealt ei oska kommenteerida, ise olime 4tärnises spa-hotellis. See oli küll super-luks.

selles hotellis, kõik väga lihtne dush ja külmik toas. Hommikusöök oli ka hinna sees. Koristaja käis iga päev koristamas. Rand umbes jalutada 10min.

Selle reisiga oleks tegelikult kohapeal 7 päeva.
Kas WC oli ikka ka toas?

Kui juba dušš on toas, siis on ka wc-pott seal olemas. Ei usu, et Soome reiskorraldaja organiseerib hosteli tüüpi hotellidesse reise.

Soome reisikorraldajate hotellivalik ja teeninduskvaliteet alati kordades parem kui eestlaste oma ning nädalane reis tähendab mitte kolme, vaid 7 ööd, lendudeks kulub üks ööpäev juurde.

See on suht kaugel rannast + randa peab läbi tiheda liikluse loovima. Lisaks on Hua Hinis rannariba tõusu ajal üsna kitsuke. Lõuna poole läheb laiemaks ja Khao Takiab´ist(mägi) lõuna poole ka puhtamaks.
5-7 päeva on Tai jaoks tegelikult ikka vähe küll.
Toredat puhkust!

Hua_Hin on Tais küll täitsa mõtetu koht. Parem ikka lõunasse minna,pigem maksta veits rohkem.Hua hin on igav,vaadata pole eriti miskit,yle paari päeva pole seal küll midagi teha.Arvan, et teid ei päästa ka hea hotell-soe on küll aga rand on kole,pealegi ei tahtnud ma seal suurte meduuside pärast yldse vette minna.Aga noh käige ära eks näete ise. Parem minna Phuketisse, Samuile ,Krabisse või väiksematele saartele. Hotelli ma ei võtaks ette yldse.Ja minu hotellis(majutuses) mis oli nn.miinus tärnidega, oli peale poti ka dush sees ja hind oli 300 bahti.

Madli16

Mina lähen sama reisiga Taisse aga 2 nädalaks.
Bankokis maandub ja sealt lähen edasi Phuketi!
Et äkki tuled kah phuketi!
Aint ma ei tea millega ma sinna lähen bussiga või lennukiga!
Aga jah 29 on väljalend helsingist!
On sul ikka sama reis?

meil ka sõit Finnmatkatega Bangkokki 19.11, sealt edasi omalkäel Phuketisse, lennupiletid ostsime airasia.com kodulehelt (lend ainult 1h20 ning 2-le piletid 960 eeki).

To Tirin:

Et nagu kahele inimesele on piletid kokku 960 eeku v?
Ega see mingi nali ei ole??? See on siis ju superodav!
Krt soome on kah laevaga kallim sõita!

Mis lennukiga see Finnimatkat neid reise teeb oskab keegi öelda?

Mida seal airasia.com lehel tähendavad need "mõisted":
A Fare V Fare I Fare X Fare!

Ei jaga nagu asja!

ehh, lollike, need on siselennude piletite maksumus, mitte et Helsingi-Bangkok-Phuketi lennu hind :) Ainult Bangkok-Phuket siselend maksab 960.-

Noh tänks et nii otse paned LOLLIKE!

Ega ma nii loll kah ei ole et ma arvan et see on Helsingi-BKK-Phk lend!
Ma otsisingi ju lendu mis viiks Bankokist Phuketi!

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

2-le reijale: tln - hel-tln lennupiletid ca 3000eeki; hel-bangkok-hel piletid olid 595eur-i.
Finnmatkat teeb tellimuslende Taisse Air Finland lennukiga Boeing 757-200.

eelmisele kommentaarile lisan, et lend hel-bangkok-hel oli kahele kokku ikka 1190euri.

aasia kuumades kohtades hotellid kohapealt ostes 4tärnised 400.- krooni öö ja inimeste arvu tavaliselt ei jälgita. Kahe tärni hotelli või öömaja võib ka 70.- saada aga inimene maksab. Ja heal hotellil kuulub hinda palju lisasid, mis võivadgi teadmata jääda keele ja kellegi lisaraha teenimise soovist. Näiteks kohalik saun koos m.... jne. Suhelge kohalikega ja mõistge nende kehakeelt.

Tere. Sai käidud Hua Hinis kaks aastat tagasi.Käi kindlasti mägedes. Seal on mingi rahvus park ja väga ilusjõgi koos koskedega.Ise käisin seal rolleriga.Veel on väga ilusad inimtühjad rannad pisut hua hinnist edasi.Kindlasti külasta Hiltoni kõrval olevaid kala restoraane ja ööturgu Head puhkust

Käisin veebruaris Finnmatkatega Tais ja reisi ühe nädala veetsin ka Hua Hinis, hotellis Tanawit. Alguses oli ikka päris shokk, tuppa astudes, aga lõpuks harjus ära. Polnud tegelikult häda midagi, kõik oli väga lihtne, aga puhas ja koristati tõesti igapäev. Bassein oli ka väga korrali. Hommikusöök oli natuke niru, aga kõik oli söödav.
Rand on tõesti natuke kaugel ja randa niimoodi tervet päeva, veetma ei kippunud. Aga sinna vihmametsa soovitaksin küll minna, mis asub sealt umbes tunnise autosõidu kaugusel. Mitmed kosed ja värvilised liblikad ja palju turnimist ja ronimist, sest mingeid kindlaid teeradu pole. Peabki käima kivilt kivile. Meil oli eraldi giid ja autojuht tellitud, ise niimoodi omapead sinna ei läheks, lihtsalt ei oskaks seal metsas orienteeruda, aga muidu väga fantastiline koht. Hua Hin iseenesest pole jah mingi eriline linnake, aga ega seal midagi halvasti ka polnud.

Lisaks seda ka, et enamik kes seal hotellis peatusid olid vanemad inimesed, seega oli seal suhteliselt vaikne. Finnmatkate korraldus oli ka väga tasemel, selle koha pealt küll midagi nuriseda pole.