Kuidas orienteeruda Riia lennujaamas

Järgmisel nädalal tahaks reedel lennata Riiast Münchenisse. Buss jõuab plaani järgi 11.20 ja lennuk väljub 12.25. Kas keegi oskab oma viimase aja kogemusi jagada: kas ma jõuan ja kuhu ma peaksin kohe jooksma? Check-in teen arvutis eelmisel päeval ära aga mul on 1 pagas ikkagi.

Endal kogemus suvel Milanosse sõidust, arvasin naiivselt, et kui check-in on arvutis enne ära tehtud, siis polegi kuhugi kiiret. Tegelikult on väga paljud selle online ära teinud ja pagasi äraandmine toimuski tavalises check-ini järjekorras (ma ei tea, kas see alati nii on, aga sel hetkel oli). Meil jäi lennuni u. 50 minutit, järjekorda jätkunuks vähemalt sama pikaks ajaks, kuid õnneks leidus sõbralik Soome kodanik, kes meid vahele lasi. Aga teised seal selle peale hästi küll ei vaadanud... Küsi infoletist, kuhu seista.

0
0

Riia lennujaam on väike, selle ajaga jõuad ilusti pagasi ära anda ja muud asjad aetud ja aega jääb veel ülegi. Joosta ja eksida pole seal eriti kuhugi, lihtsalt vaatad, et õiges järjekorras seisad. See mis eelpool kirjutatud võib olla tõsi küll, sest ise jäin ka alguses järjekorra lõppu seisma, kuid miskipärast see ei liikunud üldse. Asja pisut uurides rohelise vesti kandjalt ja mind suunati otsekohe teise järjekorda, mis ikka liikus kiiresti ja korralikult. Printis mulle veel mingi lehe kusagilt arvutist välja, mida oli tarvis pagasi ära andmisel. Kindlasti küsi, kui miski arusaamatuks jääb. Ilusat reisi!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased