Kuidas osta reisi Arke.nl kodulehelt?

Kas keegi on ostnud reisipakette Arke.nl kodulehelt? Aadressiks on võimalik märkida ainult Hollandi, Belgia või Saksamaa aadresse. On sealt võimalik mingi nipiga pakette Eestisse osta?

Hei, tuttav proovis sealt osta ja sama seis, kas keegi on sealt ostetud saanud, helistasite vöi saatsite kirja? Ise küsin, ise vastan. Kui online kribada lehelt nendega siis teevad bronni, välismaiste krediitkaartidega maksta ei saa, aga : I could make the reservation for you. You then have 5 days to make a payment by bank transfer.

Ostsime,käisime 1,5a.tagasi Kuubal nende paketiga.Otse ei saa ise bronnida,aga helistasin ja saadeti arve,mille maksin netis.Siis tuli kinnitus ja e-voucher. Kõik OK.

Ostsin nüüdseks siis aasta tagasi. Täitsin Arke kodulehel ära nii kaugele kui sai ja saatsin siis printscreeni pildi nende meilile kirjaga et olen Eestist ja tahaks neilt reisi osta. Saatsid arve vast,maksin ära ja kõik sujus väga kenasti.Kinnitus,nende kodulehel saad check in-i teha jne. Meiliaadressiks vaata nende kontorite nimekirja arke.nl lehel ja vali mõni kuhu kirjutada.