Kuidas transportida shokolaadi soojale maale

Tere,

Kas kellegil on häid nippe, kuidas saaks Eestist soojale maale Itaaliasse shokolaadi transportida, et see autos ära ei sulaks? Ja kui sealt koju külakostiks tuua soovin

Oleneb ka autost, mina transpordin oma autos käetoes, on selline süsteem, et kui autol on kliima järel, siis ta jahutab käetuge seest, nagu väike külmkapp mul see siis ja olen seal kordi vedanud "soojalt maalt" kaasa ostetud šokolaadi, aga ka sinke ja juuste, ööseks olen võtnud ööbimiskohta kaasa ja sealsesse külmkappi. Võib-olla on sinu autol ka selline süsteem ja sa ise ei teagi, sest võib-olla ongi autodel niimoodi, ma ei tea, ise olen viimased 10a margitruu olnud ja vaid mudelit vahetanud. Auto on MB.

Muretsege auto külmkapp (-kott), mis töötab sigaretisüütajast. Kott paigaldage nt pagasnikusse. Peab meeles pidama, et kui autol mootor ei tööta, siis et juhe taga ei oleks, tõmbab autoaku tühjaks! Osadel külmkappidel ka 220V juhe kaasas.
nt https://goo.gl/nnrVNk

Mul on autokülmkapp olemas, oli kaasas vaid esimesel autotripil, enam kaasa ei vea, mõttetult suur kobakas paari šokolaadi vedamiseks

Külmkapp olemas aga see muud kraami täis kuna väike laps kaasas. Chrysler Garand Voyager on ja külmutavaid käetugesi pole.

Keegi rääkis, et pakkis fooliumisse ja siis veel kilekotti jne. Nüüd ma ei suuda seda siit foorumist leida, kuidas ta täpselt tegi.

Osta endale fooliumiga külmakott ja pane sinna jääd sisse, saad nii vajalikke asju transportida ja joogid on külmad.
Samma süsteemiga suutsime aafrikas transportida jääd 5h kaugusele olevasse sihtkohta, kus kõik mugavused olid piiratud ja meile üllatuseks olid jääd veel täiesti terved, pold muud vaja teha, kui külmikusse.
Eelis on see, et kui seda vaja ei lähe, siis ei võta see ka eriti ruumi, võrreldes nende plastmass kolakatega, miinusena võiks välja tuua, et igas riigis pole jää popp, nt suvisel Poola-Slovakkia tripil oli jää leidmine poest paras peavalu, vahepeal tekkis tunne, et nad ei kasuta jääd.

MInul oli eelmisel aastal Itaalias hunnik sokolaadi nii,et kõigepealt keerasin ajalehe sisse ja siis kilekotti ja siis saunalina ümber või riiete vahele.Ei muutnud ükski tahvel oma kuju.
Tegelikult ei soovitata sokolaadi üldse külmkappi panna kui tahetakse säilitada õigeid maitseomadusi.