Kurgumandleid ravima?

Tere.
Palun soovitage - kuhu võiks minna ravima seitsme aastase poja pidevalt haiget kurku.
Üks mitte kohe mandliop`i pooldav arst soovitas minna kuiva ja sooja kliimasse.
Mägedesse?
Kas kellelgi on kogemusi, soovitusi?

et võiksid ikka lasta mandliopi ära. Minu lapsel opereeriti see kui ta oli 1. klassis ning ei kurda küll. Arvesta et haiged mandlid võivad hiljem põhjustada vaevusi südamele, aga ka reumat.
Usu, et selleks et ilma opita hakkama saada, peaksid päris lihtsalt soojale maale lihtsalt kolima :) võibolla.

Kas või kordki aastas üks tõeline päikesevann võtta kuluks kõigile lastele ära. Siinne lühike suvi, rõskus ja vähene päike on kindlasti üks krooniliste ülemiste hingamisteede haiguste põhjuseks. Ja kuhu siis ikka mujale, kui Egitusesse. 5-6 tunniga kohal, hind talutav ja kindel päiksepaiste iga päev. Minu 4 a lapselast talv läbi vaevanud nohu ja kõrvavalu jäi möödunud aasta aprillis Punase mere soolasesse ja sooja vette.

Mina prooviks ka kõigepealt päikese ja mere teraapiat ja alles siis kaaluks noaga kurgus tsurkimist. Olen seda usku, et ju need mandlid ikka kehale vajalikud on kui Loodus nad meile sünnihetkel kaasa pakkis.
Rääkigu need "valgekitlid" mida iganes.

Egiptus on lapsele praegu parim paik. Punase mere soolane vesi mis aeg ajalt ninast sisse ja kurgust välja tuleb(või siis vastupidi) on kordades parem köha ja nohu ravim kui perearsti lõdva randmega kirjutatud järjekordne antibiootikum.

Mu pojal lõigati 4 aastaselt mandlid ära ja hea oli, et nii tehti - pärast seda pole enam mingit tervisejama - ise olin igal aastal algklassides angiiniga voodis.

Meil ei päästnud ka Egiptus, pidevalt angiinitanud lapsel õnnestus ka Egiptis angiini jääda:S - 3 päeva hotellitoas voodis, neelamine pea võimatu, hädaga sai siirupina antibiotse sisse topitud. Nüüd on mandlid lännu ja ok.