Kus saaks Barcelonas mõistliku hinna eest ööbida ja mida tasuks kaeda

Ae,

lendame veebruari alguses kaasaga Barcelonasse ja aega tutvuda linnaga vaid 3 päeva. Uuringi, et kas oskab keegi soovitada soodsat ööbimist kesklinnas. Hääle hinnale lisaks võiks olla see siiski selline sümpaatne koht. Ja mis on need kohad, ilma mille külastamiseta poleks seal nagu käinudki? Kus veidi ostella ja kus süüa tasub?

Ööbimise kohta ei oska kosta, muus osas sõltub, millest huvitute. Klassikaline on vaadata üle Sacrada Familia katedraal, Güelli park, mõned Gaudi loodud majad seest ja väljast. Kui kunst huvi pakub, siis seal Miro, Dali jpt muuseumid. Jalutada peatänaval Ramblal, seal ka palju söögikohti ja hinnad normaalsed. Suuremad ostukeskused on südalinnast natuke väljas, väiksemaid poekesi vanalinnas (eriti hakkas silma kingapoode). Metroo on kiire, aga südalinnas saab jala suht igale poole, ainult Güelli park on kaugemal, metroopeatusest ca 1,5km veel kõndida, aga see on tore jalutamine. Pargi jaoks tasub varuda mõned tunnid aega, seal on vahva. Mere äärde võib ka minna vaatama, see on Rambla lõpus.

0
0

Soovitan vaadata rendikortereid, on väga viisakaid nii asukoha kui sisustuse mõttes ja hinna osas kindlasti soodsam kui hotell.

http://www.feelbarcelona.com/en/

0
0

Ehk mainid, mis on sinu jaoks SOODNE HIND??? Ja selline küsimus on siin foorumis varemgi korduvalt läbi käinud. Seega võta natuke aega ja otsi vastavad teemad ajaloost üles. Ise käisin sõpradega veebruar 2008 Barcelonas (5 päeva) ja väga kena ja soodus (100 eur/päev 5 inimese kohta) korter peatänaval (Las Rambla) sai leitud saidilt http://www.lodginginbarcelona.com/ Ja et mida vaatada? Taaskord otsing/google märksõna "Must see in Barcelona" või "What to see in Barcelona" Ise sai ka Barcelona lähedal asuvas väikses armas Sitgese linnakeses käidud, mis jättis väga hea mulje.

0
0

Ma ei tea mida sa pead soodsaks hinnaks, aga kui tulete Barcelonasse ennem 11 Veebruari siis on teil voimalus elada soodsa hinnaga pea igas hotellis. Koik hotellid on oma hinnad alla alasknud peaaegu 65%. Kuid 11 veebruarist koik hinnad on jalle korgele tostetud kuna Barcelonas toimub kaks maailam kongressi. Nii et 11-21 veebruarini on koik hinnad, isegi yyrikorteritel pea kolm kuni neli korda kallimad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased