Kuubale lastega

Kas 8 ja 10 a lapsega Kuubale minnes saaks lootma jääda ka kodumajutusele? Või peaks hotellid ette ära tellima? Asi selles, et tahaks olla Havannas ja ka rannas ja võimalikult palju ringi sõita. Mida soovitate?

Kodumajutus palju parem variant - hotellid märksa kallimad ja kvaliteet pigem kehvem. Kodumajutuse leidmisega probleeme kindlasti ei teki, saad rahulikult toad üle vaadata, ei pea esimest kohe võtma. Ise ühtegi kehva isegi ei leidnud, väga normaalsed olid. Söögi soovitaks sealt samast kodumajutusest võtta, kindlam.

Ikka saab. Kui teid kuni 4 siis probleemi ei ole. Isegi kui pakutakse aint ühte tuba (kuni 2 inimest), siis alati leiavad nad naabrite ja sõprade juurest selle kellel ka kaks tuba vaba.

Kui soovid võin sulle Centro Havanas soovitada ühte mõnusat öömaja (ise olin seal nädala).Capitolium, vanalinn ja prominaad on 5 min jalutuse kaugusel. Peremees pursib inglise keelt ning vend ka vene keelt (vend ei ela seal aga käib aegajalt külas).

Eramajutus on hea variant linnades. Havannas ei soovita võtta eramajutust otse vanalinnas - tihtipeale kitsas ja mürarikas, puudub aed või hoov kus mõnus einestada või muidu aega veeta. Havannas soovitan linnaosasid Vedado või Miramar. Head majutused Vedados alates 30CUC/tuba ja Miramar-is alates 45 CUC/tuba. Miramar-is leidub ka eramajutusi kus hoovis on bassein. Trinidad de Cubas soovitan eramajutus võtta otse keset vanalinna, hinnad alates 20CUC/tuba. Täiusliku rannapuhkuse jaoks, aga soovitan võimalusel valida mõni Sol Melia All-Inclusive beachresort, need on hispaanlaste poolt opereeritud ja nendes on hea teenindus ning toitlustus. Lapsed alla 12a Sol Melia hotellides poole hinnaga. http://www.solmeliacuba.com/