Kuubale USA st

Otsin infot kuidas USA kaudu Kuubale minna. Eeskätt just dokumentide seisukohalt. Mõistagi võin ka n Estravelist kõsida aga "inimeselt inimesele " kogemus on omaette väärtus :)

Kas küsimuse rõhk on USA kaudu minekul või Kuubale minekul? Kui küsimus on et kas USA kaudu saab Kuubale minna siis jah, alates 2016.a. saab USAst otse Kuubale lennata, enamus lende suure Kuuba kogukonnaga Miamist. Eestist seda teed minnes tuleb arvestada et USAs ümber istumiseks on vajalik ESTA registreering või viisa.
Kui küsimus et mis dokumente Kuubale sisenemiseks vaja, siis vaja passi ning eelnevalt ostetud nn turistikaarti, mille saab osta näiteks Estravelist:    https://www.estravel.ee/sihtkohad/kuuba. USA kaudu Kuubale sisenemiseks see roheline kaart aga ei kõlba, selle asemel tuleb lennufirmalt soetada nn roosa kaart, mille hind on kordades kallim, 50-70€:  https://www.howtotraveltocuba.com/cuban-tourist-card-and-visas

Suur tänu. Just see kaardimajandus mind huvitaski :)

Minek ka Kuubale Usa-st lennuga , kuid vahemaandumine on Panamas .Siis peaks ju ikka sobima tavaline turistikaart , mida Copa airline kaudu saab ?