Läti kaudu Türki

Kas Läti piirangud mõjutavad kuidagi ka transiiti? Olen vaktsineermata ning reedel lend Riia kaudu Türki. Teen PCR testi.

Samuti nüüd need eesti uued piirangud. Kas ikka koju tagasi PCR testiga saab?

alates esmaspäevast ei saa enam negatiivse testiga tõestada enda nakkusohutust. See tähendab, et kohtadesse, kus küsitakse koroonatõendit, saavad ainult vaktsineeritud ja läbipõdenud inimesed......Paistab,et su reis jaab hoopis ääää ,sind ei lasta isegi Tallinna lennujaama ega yhegi bussi peale....

COVID-tõendina jäävad kehtima üksnes vaktsineerimist või COVID-19 haiguse läbipõdemist kinnitavad tõendid. See tähendab, et inimesed, kes pole COVID-i vastu vaktsineeritud või haigust läbi põdenud, ei saa enam osa võtta korraldatud tegevustest, kus COVID-tõend on nõutav.

Piirang hõlmab sportimist, treenimist, noorsootööd, huvitegevust, huviharidust, täienduskoolitust ja täiendõpet, samuti spordivõistluseid ning spordi- ja liikumisüritusi, avalikuks kasutamiseks mõeldud saunasid, spaasid, basseine, veekeskuseid ja ujulaid, avalikke koosolekuid ja üritusi, konverentse, teatrit, kontserte, kino, muuseume, näitusasutusi, meelelahutusteenuse osutamist, toitlustusettevõtteid.-ei usu et lennujaam sinna alla kuulub-kui lendad riiki kus sobib neg.test vastus! NB!-koju saad alati tagasi-testiga või testita! :)

See on tegelikult paras sigadus küll, et äsja saadud negatiivne test midagi ei maksa. Viitab juba otseselt sellele, et ohutusega pole siin midagi tegemist. Puhas nui neljaks vaktsineerimise sund. Selline käitumine tekitab just trotsi ja mõjub pigem vastupidiselt.

 See Eesti uus kord hakkab toimima alles esmaspäevast.  Teoreetiliselt ei tohiks lennujaamas see takistusi tekitada. Aga alati ei käi asjad loogika järgi.