Lanzarote

Tere! Plaan minna oktoobri lõpp/november Lanzarotele aga puudub info, kus on parem peatuda, et linn oleks ligidal, et õhtul jalutada ja ilus rand. Plaan on kohapeal olla ja 1-2päeva ringi sõita. Tänan! 

Meie olime Arrecifes, ehk siis pealinnas. Rannas ei käinud, kuna olime Jaanuaris ja külm oli... Kuid see on seal täitsa olemas. Arrecifest läks pikk-pikk jalutusrada ranniku äärt Los Mojones' i ja see oli terve päeva projekt, aga igati väärt :) Playa Honda'l oli kena rand. Üldiselt on saar suht vaikne ja väike. Mul hakkas nädalaga igav :)

Pealinn ei jätnud meile küll üldse head muljet. Selle keskel kõrgub üksik koloss-hotell. Meie vaieldamatuks lemmikuks on Puerto del Carmeni kuurort. Sealne rannapromenaad on ikka pikk ja esinduslik. Kaupluseid ja söögikohti meeletult. Ilus jalutuskäik oleks sealt pisikesse Puerto de Calerosse.
Kindlasti peaks võtma Timanfaia rahvuspargi bussiekskursiooni.( Autoga omal käel seda läbida pole lubatud).
Laadapäeval võiks käia Costa Teguises. Ise käisime ka tillu naabersaarel La Graciosal. El Golfo on meelde jäänud, Jameos del Agua koopad jne.

mõned kohad vaatamiseks

Cueva de Los Verdes, Timanfaya national Park, Jameos del Aqua,El Mirador del Rio, sissepääsuks oli ka saadaval kombo-pilet , vist oli kas 4 või 6 kohta ühel piletil. Timanfaya Parki saab kohale sõita ka oma autoga aga kohapeal on tuur bussiga.
 La Graciosa  (see aasta sai ka isesesva saare staatuse ) ,on 1 päeva trip (kohapeal saab jalgratast laenutada)

Sukeldumis huvilistele Play Blanca sadamaakvatooriumis Museo Atlantico.