Laps koju

Tere selline mure, Tahame minna reisile. Lapse 2,8 a jätame naise õe juurde koos 6 a pojaga. Millise probleemiga meie kokku puutume ? Kas kellegil on kogemusi või nõuandeid.

Olen Teiele väga tänulk

Ette tänaded

On 2,8-aastane laps ja 6-aastane poeg? Kas tegemist on sama pere lastega või on see poeg naise õe oma? Kui pikk on teie reis? Kas laps on eelnevalt kodust eemal olnud mitmeks päevaks/nädalaks?

Kui ma nädalapäevad reisil olin, jäi kolmene tütreke koju lihase vanaema hoolde. Mu tütar oli tol ajal sagedane külaline naabrinaise, minu sõbranna, pool, kes oli parajasti beebiga kodune. Ühel päeval mugis ta sõbrnna köögis head-paremat ja arutles mureliku moega teemal: "Varem ikka emme elas ka meiega..." Lapsuke oli tõsises mures, kuidas see emme nüüd seal kusagil omaette ilma meieta hakkama saab ometi!? Lõpuks peab ju iga laps ema põllepaeltest lahti laskma! 2,8-ne läheb tõenäoliselt varsti lasteaeda. Ju ta seda naise õde ikka varem ka näinud on ja eks võib teda eelnevalt mõneks nädalavahetuseks proovihoiule viia.

Ei tule teil mingeid probleeme Amd2000, aga naise õde võib küll järgmise nädala lõpuks omadega pisut "läbi" olla, kuigi me ei tea/ tunne teda. Tehke ise elukaaslasega proovi sellest teisipäevast kuni laupäevani. Sina küsi viis korda päevas näiteks kaasalt: "Kus emme on?". Ja tema siis vastupidi sinult: "Millal issi tuleb" ning saategi väsinuna pühapäeval puhkusele sõita. :P

Aga üks laulev kaamel lastele ja ninni- nänni naise õele kompenseerib tavaliselt kõik. Head reisi!

Tere selline mure, Tahame minna reisile.

Korrake iga hommik ja õhtu kogu perega: Reisimine ei ole MURE. Reisimine on TORE.

Aga muidu. Eks enne tuleb natuke harjutada, aga kui tuttav pere, siis ei mingeid probleeme. Kuuene muidugi võib hakata kaheaastast kiusama hakata, aga võib ka vastupidi, temaga mõnuga mängima hakata.

tripp (lapsed 6a ja 2a7k)

Laps on olnud ainult 1 öö vanaemaga. 2,8 a ja 6 a lapsed on vennad. Pühapäeval on reis. Oleme mures :( Läpaka võtame kaasa et läbi skype suhelda. Nüüd naine kardab sõita.

P.s Naise sõbrannad kaa kardavad. Põhjus kõik nad on jäänud reisil rasedaks. Mitte üks neist ei lähe reisile enne kui on kindel soov last saada