Lapsega Egiptus, Tenerife, Dubai?

Tere. Sooviksin head soovitust, kuhu minna 1,5 aastase lapsega novembri lõpp- detsembri algus. Ise kaalusime Egiptus, Tenerife, Dubai- just lennuaja tõttu. Tegelikult pole nii oluline lennu kestvus kui lennu kellaaeg. Seega sooviks hoopis uut soovitust- kus oleks lapsel huvitav (teemapargid, veepargid jne). Kus olete ise käinud ja rahul. uursin kõiki kohti alates Hawaiist kuni Indiani. Kõige parem oleks aga käinute soovitus. Minu nõudmised on ilus ilm, soe vesi ja ka lapsele mingi huvitavam koht. Tänan.

Tenerifel on palju kohti kuhu lapsega minna ja novembrist läheb jahedamaks ka tavaliselt, nii et peaks mõnus olema küll. Ega kindlat garantiid ju pole ühelgil sihtkohal, sest ei tea kuidas selline pisike põnn käitub. Edu!

Uurin ise just sama asja kuhu minna nüüd lähiajal 2.5 aastase ja 6 aastase lapsega- ja kahjuks tundub, et ainus võimalik koht otselennuga on ikka ja ainult Egiptus( kui kasvõi vaadata Türgi v Tenerife ilmaennustusi, siis seal tundub ikka juba jahe. Väga nutune variant, aga ümberistumistega kahe lapsega ka jännata ei taha:( Tundub, et tuleb reisiplaanid kevadesse lükata, kus valik suurem.

Uuri Eliati pakkumisi Iisrealis.

Tere, Oskab mõni teadja ehk soovitada, kuhu oleks mõistlik aastavahetuseks lastega minna (3 ja 10). Eesmärgiks on lihtsalt logeleda ja nautida olemist.