Lastega Vahemere ääres septembris

Kuhu nimelt sõita kui reisiseltskond oleks: 1 täiskasvanu ja 5a ning 1a laps?

Sooviks kahenädalast rannapuhkust soojas septembri alguse Vahemeres. Seega oluline oleks mõnus rand, kus lastel oleks hea mängida (liiv, mitte kiviklibu). Võiks olla mitte väga ülerahvastatud rand vaid pigem mõni väiksem koht või siis hotelli privaatrand. Ja no eriti tore oleks, kui mõni mänguväljak oleks ka lastele läheduses. Samas aga võiks ikkagi kuskil vähemalt jalutada olla. Et päris mingit "hotell keset tühermaad" ka ei tahaks.

Vesi peaks puhas olema (näitkes Kemeris oli meie hotelli rand jahisadamale nii lähedal, et vesi väga kutsuvalt puhas küll polnud).

Ootan soovitusi sihtkohtade osas. Ja ka konkreetsete hotellide osas: rannas või vähemalt ranna lähedal ja mitte väga hirmus luksuslik ja kallis vaid pigem tagasihoidlikum kuid mõnus.

Ise kujutan ette, et selline puhkus võiks olla näitkes Kreetal Georgioupolise külas praegu Toptoursi poolt pakutavas hotellis Corissia Beach http://www.toptours.ee/est/rannapuhkus/kreeta/corissiaBeach . Kes seal käinud, võiks seda mõtet ka kommenteerida - et kas sealt võiks leida minu soovitud puhkust?

Meie soovitame Türgi reisi. Käisime eelmisel aastal septembrikuus oma 9. kuuse pojaga ja jäime tõesti väga rahule. Peatusime Limak Lara hotellis. Hästi suure basseinialaga hotell. Lastele oma bassein....suurematele miniklubi. Rand liivane, hotellirand. Reisikorraldaja oli Travel In

Soovitan Hispaaniat Costa Del Soli.Tõeliselt hea lastepärane hotell on Las Palomas.Õhtu- ja hommikusöögid on sees ning hotelli siseõu on piiritletud aiaga,kus on nii täiskasvanu kui ka laste jaoks spets basseinid.Kõik kauplused ja rand on kiviviskekaugusel.Teenindus on viimase peal ja söögivalik on väga mitmekesine,lisaks fantastilised puuviljad ja jäätis.Puhkuseks lastega ei oska parimat välja pakkuda.Käime seal oma tibuga juba aastaid ja ka järgmisel suvel läheme taas sinna,sest Egiptus ei olnud lapsega reisides eriti meelepärane.Ilusat reisi ja meeldivaid elamusi.