trip-krainetrip-ukraine-dark
Late Stays pakkumised

Kas keegi on hotelli broneerinud läbi Late-Stays firma. ma vaatan et seal väga head pakkumised. Ega see mingi petukaup ole?!

Bronnisin eelmisel aastal Tais üheks ööks nende kaudu hotelli ja kõik töötas väga hästi. Saadeti e-mailile voucher, sellega hotelli ja oligi kõik.

Igaks juhuks jah küsisin, sest hinna erinevus hotelli kodulehel pakutavas on pea 50%.

Kodulehel tavaliselt jah hinnad tunduvalt kõrgemad. Vaata ka näiteks www.agoda.com´i kaudu - saab vist isegi sadakond THB odavamalt. Samuti kindel agentuur - muud midagi, kui et võtavad krediitkaardilt raha kohe maha:( LateStays´iga oli vist küll sama lugu...

Raha võtavad nad kahjuks jah kõik maha:(

Huvitav kui häiriv võib olla kui samas hotellis käib ehitustegevus?!

Ja kui on ikka endiselt plaan PhiPhi saari külastada, siis võta sinna ka läbi neti enne hotell ära. Phuketil olles leiad ka, kuid ilmselt hinnad kõrgemad ja oled sundseisus - võta või jäta. Ise kogenud ja kindlasti leiad tegevust vähemalt 2-3 päevaks/ööks. Phuketil saada need päevad ju hotellitoa vabaks anda ja kohvri hoiule jätta. LateStays kaudu soovitan PhiPhi Island Cabana hotelli:)

plaan täitsa phi phile minna. Aitäh hotelli soovitamast. Ma tahan kindlasti enne kohaleminekut hotellid ära bonnida, sest ei viitsi koha peal hakata hotelle läbi käima ja hinda kauplema;)

See, et enne hotellid kinni paned, on väga hea mõte:) Tegu siiski kõrghooajaga ja kui otsid tsipa paremat-puhtamat-mugavamat öömaja, siis nendega on kohapeal suhteliselt kitsas. Eriti siis, kui juhtud nn Hiina aastavahetuse paiku sealkandis viibima (kõik see ümbrus, Krabi-Phuket-PhiPhi). Ja hinnakauplemine on juba "letihinnast" alla ehk siis juba eelnevalt ise nägid, et pead 50% alla saama:)

Paar aastat tagasi oli mul kõrvalasuvas hotellis ehitustööd pooleli. Pisut ikka häiris, kui hommikul kell 7 hakkasid pisikesed taid usinalt kopsima-puurima-lihvima...

Mis sa muidu sellest hotellist arvad? Või mida soovitad, asukoht peaks olema Patong Beachil ja aeg veebruarikuu?!

Hotell asub mäel, hea vaatega merele, vaikne ja rahulik kant puhkuseks. Patongi ööelule minekuks jala kulub 15-20min., tuki/taksoga 5-10min ja 150thb. Toad puhtad, hommikusöök priske ja maitsev:) Vaata näit. kuidas tundub selline hotell nagu: Avantika Boutique Hotel. Asub Patongi ööelule lähemal, samuti kohe rannas -10m hotelli basseinist (mis pole küll mitte suur). Hinnaklass enam-vähem sama Blue Mariniga.

Ma soovitaks Blue Marine asemel Hiltonit, hind pole sooduspakkumisega väga palju kallim, vähemalt weekendil. millal minek?

Hilton oleks muidugi veelgi parem valik, kuid Beau00 sooviks oli hotell asukohaga Patong beach´il. Hiltoni asukoht minu teada Karon beachil.

Jah, mul plaan ikka Patong Beachil olla.