Lend Delhist Goasse

Lendame esimest korda Indiasse jaanuaris, seega palun pisut abi ja nõu. Olen aru saanud, et siselennule jõudmiseks kulub umbes 3 tundi ja 2 tundi enne algab lennule registreerimine, seega kui meie lend maandub Delhis kell 5.15, siis jõuame kenasti 10.40 Goa lennule. Eksole? Julgemad ostavad seal kohapeal siselennu pileti. Meie nii julged ei ole. Siit küsimus: mis teie kogemused ütlevad, kas tasuks veel ootel olla ja kampaaniapakkumisi püüda? Praegu pakutakse umbes 100 eurot edasi-tagasi lendu. Või on pigem nii, et mida rohkem talve poole, seda kallimaks hinnad lähevad?

100 euri on suht OK. Tasub vaadata üle ka jätkulennu terminal, enamus kohalikke odavlendusid stardivad T1 terminalist, milleni jõudmiseks arvesta takso või shuttle bussiga umbes pool tundi. Samast terminalist (T3 international) väljub Air India, kelle kasuks räägib ka lubatud pagasi kaal (vist oli 23 kg) - kontrolli enne jätkulennu vormistamist. DEL-GOI ja BOM-GOI siselennud on alati üsna täis ning hinna liikumine üsna prognoosimatu, seepärast soovitaks piletid pigemini ära osta kui et viimast senti püüda.

Olen korduvalt kasutanud edasilendamiseks Goasse lende alates 10.30 ja seni jõudnud, vahel väga napilt. Enamus siselende väljuvadki domesticust, seega terminalivahetus võtab aega. Aega võib võtta ka maaletuleku vormistamine. Elektroonilist viisat pole veel kasutanud kuna sealne bürokraatia talumine vajab vähe tugevamat kannatust. Seega kui viisa passis juba eelnevalt olemas, siis jäävad ainult pikad järjekorrad, mis liiguvad tegelikult ruttu. Lennufirmade valimisega on ka nii, et enamusel pagas 15 kg ja edasi iga kilo eest tuleb maksta eraldi kassasse. Erinevused hinnas pagasiga ja pagasita on paar eurot, seega tuleks hoolega jälgida seda väikest kirja. Kampaaniahindu pole kunagi kasutanud, sest on õnnestunud saada pileteid 70-80 euro kanti (Spice Jet, Indi Go, Jet Airways)

Suur tänu väga heade nõuannete eest! :) Plaanime käsipagasiga reisida, nii tundub lihtsam.

Kui juba Delhis olete, siis miks kohe minema joosta sealt? Võiks ju Kuldse Kolmnurga läbi teha. Meie näiteks võtsime auto koos juhiga 3 ööpäevaks ja see maksis vaid 10 tuhat ruupiat. Emotsioone megalt ja pärast jõuab randades olla.