trip-krainetrip-ukraine-dark
Lendude muutmine

Tere

Oman lennupiletit suunal Helsingi-Singapur-Bangkok. Samas tahaks minna hoopis Krabi'sse. Aga kui sinna minna üle Bangkoki, raiskaks tervelt ühe päeva, kuna lennuajad ei klapi. Seega küsimus, kui oman selliseid pileteid, siis kas tohin hoopis Singapuris "liinilt" maha tulla ja minna hoopis uuele lennule Singapur-Krabi. Kas midagi ka juhtub kui mind pole Singapur-Bangkok lennul ja kas saan ka pagasi kuidagi juba Singapurist kätte?

Kindlasti tohid sa Singapuris jätta Bangkoki lennule minemata -- keegi ei tule sind vägisi lennukile viima. Arvesta, et juhul kui lennud on ühel piletil, siis ühe lennusegmendi lendamata jätmine tühistab kõik järgnevad lennud.

Seega -- kui sul on ühe suuna pilet Helsingi-Singapur-Bangkok, siis Singapurist Bangkoki lendamata jätmine ei muuda midagi. Kui sul on aga samal piletil ka tagasilend Bangkok - Singapur -- Helsinki (või mis iganes), siis loobudes Singapur-Bangkok lennust tühistatakse ka need piletid.

Pagasi osas teoreetiliselt ei tohiks probleeme olla -- pead vaid Helsinkis ütlema, et soovid Singapuris pagasi kätte saada.

Kui sul on ühe suuna pilet, siis on see võimalik. Teoorias peaksid saama Helsingis õelda, et tahad pagasi ainult Singapurini saata, sest seal vaja suveriideid jne välja võtta. Täpsemalt pead uurima konkreetselt firmalt. Kui sul on edasi-tagasi pilet, siis sellele viimase lennule minemata jätmisega tühistad enda tagasilennu võimaluse minu teada. PS Alar jõudis ette:)

Piletid on ostatud tagasilenuga Kansai - Helsingi. Seega pean siis ikka Bangkokini välja lendama? Kuigi see kuidas ma Taist Jaapanisse saan on minu mure, sest seda lendu piletil polnud.

Jah, kui sa ei soovi, et su Kansai - Helsinki pilet tühistatakse, pead Singapurist Bangkokki lendama. See kuidas sa Bangkokist Kansaisse saad, on sinu mure ja ei muuda antud juhul asja.

Eeldades, et reisid Finnairiga, siis viide ka nende kodulehele -- Kui ma ei reisi väljuval suunal, siis kas saan kasutada tagasilennu piletit?