Lendude vahe Stockholmis (Arlanda)

Tere! Plaan lennata Balile puhkama. Tagasilend Denpasar-Doha-Stockholm (Qatar-iga). Momondo pakub Stockholmist LOT-iga Tallinna, lendude vahe 1h 40min. Kas see aeg on piisav, et äraantav pagas kätte saada ja Tallinna lennule checkida? Kel kogemust, palun jagage. Ette tänulik! :)

Pagasit ei ole vaja välja võtta ja Qatar müüb isegi 35 minutilise ümberistumisajaga lende Arlandast. Või sul ei ole lennud samal piletil?

Saan aru, et sul ühe pileti peal Stockholm- Doha - Denpasar ja sama tagasi Stockholmi ja eraldi vaatad nüüd Stockholm - Tallinn jh? Meie tulime ka Phuketilt läbi Doha sama lennuga ja oli ostetud sama LOT pilet Stockholm-Tallinn. Sain Phuketi lennujaamas ära rääkida, et nad teeksid checkin kuni Tallinnani kohvritele. Näitasin LOTi lennupileteid ja saimegi kohvrid Tallinnani chekkida. 1h40m oli väga piisav aeg! Lennujaam oli selles tiivas inimtühi ja ma mõtlesin, et kui poleks saanud kohvreid lõpuni chekkida, siis oleks ka vabalt jõudnud! Aga jh. Osta ära ja proovi tagasi tulles Balil kohe lennujaamas kohvrid Tallinnani saata! 

Jaanapr, lennud tulevad ühel elektroonilisel piletil. Korraga ostan. Momondo pakub Denpasar-Tallinn otsingu tagasilennuks 2 stopiga liini: Qatariga Denpasar-Doha (1 stop)-Stockholm (2 stop) ja Stockoholm-Tallinn LOT-iga. Muretsesingi just selle tõttu, et kui oleks Qatariga algusest lõpuni, siis saaks checkin ka lõpuni ära teha, aga LOT on siiski eraldi lend selles pakkumises. Näiteks: ühel korral sai ostetud lend Tallinn-Amsterdam-Denpasar KLM-i lehelt. Siis oli Tallinn-Amsterdam piletil KLM i lend, aga teenuse osutas Estonian Air. Sarnaseid pakkumisi erinevate lennukompaniide vahel on ka praegu, aga LOT ei paku Qatarile teenust.Balile lennates on Tallinn-Helsingi Qatar'i lend, aga teenuse pakkujaks Finnair. Sealt edasi Doha-Denpasar samuti Qatariga. Chekin saab lõpuni teha, kõik ok.Hea mõte, Keko, aitäh! Proovime Denpasaris checkin Tallinnani ära teha ja kohvrid kohe sealt lennujamast Tallinna saata. 

Tulin just kaks ndl tagasi Doha-Stockholm ja edasi Tallinnasse LOTiga, mitte mingit küsimustki ei olnud, kas saab v ei saa pagasi lõpuni registreerida. 

Jaanapr, väga hea. Tänan, et kogemust jagasid. On abiks. :)Mul on KLM lennuga ettevaatlikuks tegev kogemus: Tallinn-Amsterdam-Denpasar checkin oli lõpuni tehtud. Tallinnas väljalend hilines (lennuk ootas üht imikuga läti perekonda) ja sellevõrra maandus Amsterdamis hiljem. Kuigi checkin oli tehtud, ei lubatud meid Amsterdamis lennukile. Väljalennuni oli aega 45 min, toimus pardaleminek. Ütlesime, et meie oleme siin, meil on lennupiletid ja checkin tehtud ja me läheme pardale. Vastus oli: Ei, teie piletid sellele lennule on tühistatud, kuna lend hilines!Siis tõttas üks teine klienditeenindaja appi ja meile tehti sealsamas uued piletid, uute istekohtadega (tavalised, economy class), äratühistatud piletid olid kallima klassi omad (with extra leg room). Palusime samu istekohti, kuid öeldi et ei saa, need on ära müüdud! Võtsime vastu, mida pakuti. Saime pardale (pagas jäi hilinemise tõttu maha). Kui lennuk oli üleval, siis nägime, et meie algsed istekohad on vabad. Näitasime stjuuardile oma pileteid/istekohti, rääkisime mis juhtus ja saime loa istuda õigele kohale. Pagas tuli järgmise päeva lennuga järele, toodi tasuta hotelli ära.Nüüd, pileteid otsides, see olukord meenus ja seetõttu uurisin ümberistumise aja kohta, et jõuaks kenasti järgmisele lennule. :

Kui lennud kõik ühel piletil, siis üldiselt ikka kohvrid jõuavad ka lõpp-punkti. Erandiks on muidugi lendude hilinemine vm faktorid mida ette ei oska aimata. Kui kõik lendudega ok, siis saad kohvrid ilusasti Tallinnas kätte! Meie saime küll