Lennu hind? Tallinn-Dallas-Tallinn

Tere!

Nimelt selline lugu, et lähen USAsse õppima ning planeerin lennupileteid ostma hakata - olen otsinud võimalikult odavaid lennupileteid. Odavlennud oleks just väga head, ise midagi alla 17 000 ei leidnud, ehk saab odavamalt? Aga jah, ka see 17 000 EEK oli vist nii, et hiljem muuta ei saa tagasituleva lennu kuupäeva, mis oleks kehva.

Lend oleks siis sinna 3-12 augusti vahel, ning tagasi millalgi juunis, aga selle peab ümber broneerima siis juba, nagu ma olen aru saanud.

Oleks siis edasi-tagasi piletid.

Väljalend Tallinnast Dallasesse 3-12 Augusti vahel ning kellaaeg ei ole oluline.

Tagasilennul pole jällegi vahet kellaajal, millal Tallinna Dallasest.

Mõtled tagasi lennata juunis 2010 a? Võimalik, et sul tuleb odavam osta lühima perioodi sooduspakkumisi (edasi-tagasi), millest siis tagasilend jääb kasutamata.

2010 juuni tagasi jah, mõtlesin, et ka see võimalus, et ostan kaheotsaga pileti mõlemal korral, aga äkki on selline värk, et neil mingi "must nimekiri" vms, et kas nii võib ka teha tegelikult, et kasutad ainult ühte poolt? Tundub ehk tobe küsimus, aga ei tea täpselt.

Võib ikka. Sa võid maha jääda. Ümber mõelda. Hiljem või varem tagasi minna.

Olen lugenud, et osadel piletitel on maksimaalne kohalviibimise aeg näiteks üks kuu. Seda võib siis rikkuda ja mitte tagasi tulla? Või kuidas?

See on lihtsalt sooduspakkumise tingimus. Jah. See on sama kui ostad edasi-tagasi bussipileti Tartusse.

Minulgi minek USAsse õppima ja justnimelt otsin lennupiletit Dallasesse Augustis. Aga mul õnnestus leida hinnaga u. 15 000. Huvitav, kas targem oleks oodata viimase hetke pakkumisi kui selliseid üldse on...