Lennuki piletid Jetbluest

Kas on keegi eestist Jetblue.com'i kasutades neid tellinud? Proovisin, aga ei lase Eestit riigiks valida. Küsimus selle pärast, et osades postitustes soovitatakse sealt osta. Tegu siis USA siselendude firmaga.

Olen ostnud Jetblue pileteid ja valinud oma asukohamaaks Other. Mäletamist mööda küsisin sama küsimuse paar aastat tagasi isegi JetBlue kliendiabist ja sain samalaadse vastuse.

Piletid said ostetud kuu tagasi ja lennud tehtud viimase 2 nädala sees. Tegemist on e-piletiga ja probleemi pole. Mis ma asukohamaaks panin, ei mäleta, aga kui seal Eestit pole, eks siis sai pandud kas Other või USA. See ei oma tegelikult tähtsust.

Tänud, sain piletid bookitud. Aga kas nad saadavad confirmationi ka maili peale, kui raha on kätte saanud? Hetkel on kaardi peal broneering. Küsin lihtsalt, et kindel asi oleks ja endale miskit paanikat ei tekitaks.

Kui broneering on peal, siis põhimõtteliselt nad ongi selle kätte saanud. Raha saamise kohta eraldi maili ei tule. Sulle peaks olema praeguse seisuga lihtsalt tulnud mail (confirmation), et oled ostnud need ja need piletid ja sinu lend on sellel ja sellel ajal ja ole hea ning ära seekord pomme lennukisse kaasa võta :)

Aga JetBluega on tore lennata, suured istmed piisava jalaruumiga ja hunnik telekanaleid. Igav ei tohiks hakata. Lühilendudel (neid pole lennanud) on vist küll lihtsamad lennukid.

Jap tuli ära see, mis ja kus ja kuna. Eks jätan pommid see kord koju :)

Tänud