Lennukipiletid Mehhikost Euroopasse(Saksamaale) ja tagasi

Tervitus,

Plaanis on korraldada üks väikene reis Mehhokost Sonorast Euroopasse ja tagasi.
Olen nüüd pea kõik võimalikud viisid välja uurinud kuid ei ole veel seda õiget leidnud. Parimad pakkumised kusjuures kõiguvad 1300 - 1750 euro vahel.
Reis on ise planeeritud juuni viimasteks ning juuli esimesteks nädalateks. Tundub, et Delta Airlines ja Air France on justkui ainsad kes seda vahet sõidavad. Leidsin ka ühe lennukompanii nimega "Hahn Air" kuid kuulen sellest esimest korda ja ei tea kas julgen ikka usaldada (http://booking.hahnair.travel/).
Otsimine läheb veel edasi kuid ega vist pole enam midagi venitada. Vaevalt siin ajaga midagi veel odavamaks läheb.

Planeerimisega on ka tekkinud tükk küsimusi millele otsest vastust ei ole leidnud. Näiteks oleks reisijaks Mehhiko kodanik. Mis dokumente on vaja vormistada, et teha ümberistumisi USAs, mida täpselt on vaja Euroopasse sisenemisel j.n.e. Ka saatkondadest ei ole veel otsest vastust saanud.

Kui kellegil on mingeid huvitavaid mõtteid eeltoodu kohta, andke aga märku :)

Parimatega,
Taavi

Cancunist Frankfruti, see jääb vist kaugele sinu asukohast.
http://www.condor.com

See küll Eesti kontekstis, kuid põhimõte sama:
http://www.vm.ee/?q=node/4850
http://www.vm.ee/?q=node/4854

Tänud vastuse eest.

6nneks Mehhiko kodanikele viisat Schengeni ruumi sisenemiseks kuni 90neks päevaks vaja ei ole.
See siis peaks tähendama, et lennukis täidetakse vastav blankett, et "turismi eesmärgil", taskus on pass ning ette on näidata tagasilennu pilet ning sellest peaks piisama?

Jah.
Mis lennujaamast peaks toimuma lend?

Mis kaudu need lennupakkumised oli vaadatud? Kõik läbi USA?

Läbi USA tundub üldjuhul odavam olema.
Samuti olen näinud paari v6imalust mis oleks tulnud otse Mexico City'st Amsterdami v6i siis Pariisi. Londoni ja Hispaania kaudu oli ka midagi kuid see k6ik juba natukene teine hinnaklass.

USA ei oleks sisuliselt mingi probleem. Kenad pakkumised koos m6istlike ümberistumisaegadega. Ainult need reisidokumendid panevad natukene muretsema. Kui ise olen Mehhikos käinud läbi USA olen ESTA vormistanud ja sellest on piisanud kenasti. Samas ESTA kohta Mehhiko kodanikele pole 6iget infot leidnud.

Ülalnimetatud "Hahn Air" pakub päris huvitava lahenduse läbi USA lendamiseks muidu.

Kombineeri eraldi lende? Mis linna Saksmaal vaja?
British Airways
Mexico City-London-Mexico City, 24.06.-08.07.12, 687 eur

Ajavahemik oleks 18.06.2012 - 14.07.2012
Teekonnaks siis Ciudad Obregõn Mehhiko - Düsseldorf v6i Frankfurt

M6tlesin ka ise selle kombineerimise peale kuid ei tea kas nii on t6esti v6imalik odavamalt saada. Viskan pilgu peale korra :)

Tänud!

pileti ostmiseks olen ise kasutanud:
orbitz.com
dohop.com
ebookers.com
http://www.reseguiden.se/flyg

Neist viimane andis näiteks eile vaadates reisile tll-mia minekuks märtsi algus ja tagasi märtsi lõpp kõige soodsama hinna.

kuidas kunagi siis kuskilt lehelt soodsamalt pakub. Otse lennufirma lehelt ka igaks juhuks üle vaadanud mis hinda sealt siis pakub.

Loodan, et abiks.
Rainer

Leidsin sealt ebookers'ist nüüd üht koma teist.

Küsimus selle ebookersi v6i ehk ka teiste sarnaste lehtede kohta üldiselt - mis saab kui soovin sealt ostetud lendu muuta v6i katkestada?

Pole kunagi vajadust olnud muuta või katkestada sealt ostetud lende.
Aga pakun, et nii nagu odavate piletitega ikka siis puudub võimalus tasuta pileteid muuta või katkestada. Nemad ju ainult vahendavad lennupileteid. Arvan, et kui soovid muuta või katkestada siis peaksid pöörduma otse lennufirma poole kelle piletid sa siis vahendaja abiga soetasid.
Tihti on nii, et kui piletit ostes valid selle võimaluse, et piletit saab tasuta muuta katkestada jne siis maksad piletit ostes ka topelt hinna.

Kui keegi minu väited ümber lükkab kuulaksin ka ise huviga :)

rainer

Äkki veel abiks.
Arvan, et eks erinevatel lennufirmadel erinevad reeglid. Tuleb lihtsalt piletit ostes kõige peenem kiri ka läbi lugeda ja kindlasti siis selle lennufima lehel kõik tingimused loomulikult olemas kelle pileteid soovid osta.

Näitena võin näiteks eesti õhu variandid/hinnad tuua Tallinn Copenhageni lennule.

€86.90 Light eco

LIGHT pilet ei sisalda äraantavat pagasit.
Reisimine ainult käsipagasiga
kuupäeva muutmine, nime muutmine piletil ei ole lubatud
piletit tagasi ei osteta
Pileti kehtivus 12 kuud alates väljalennu kuupäevast

€96.90 Eco

Pileti kehtivus 12 kuud alates väljalennu kuupäevast, kuupäeva muutmine, nime muutmine piletil vaid enne väljalendu 75€ /suund pluss võimalik hinnavahe (Tallinn-Kuressaare-Tallinn, Tallinn-Tartu-Tallinn liinil 9.60€/suund, teiste lennufirma lendudel reisija nime ja kuupäeva muutmine ei ole lubatud), piletit tagasi ei osteta, pagasilimiit 1 ühik, max 23 kg. TÄHELEPANU! Kui esimene vedaja pole Estonian Air kehtivad teise vedaja pagasireeglid. Kindlasti tutvuge piirmäärade ja tingimustega vedaja kodulehel. Näiteks Cimber Sterling lendudel on registreeritud pagas alati lisatasu eest.

€269.90 Flex eco

Pileti kehtivusaeg 12 kuud alates väljalennu kuupäevast, kuupäeva muutmine enne väljalendu tasuta, nime muutmine tasuta, piletit saab tasuta tagastada pileti kehtivusajal, toit ja jook pardal tasuta (teiste lennufirmade lendudel võib pardateenindus olla erinev), pagasilimiit 2 ühikut, max 23 kg ühik (teiste lennufirmade lendudel võib pagasilimiit olla erinev), check-in äriklassi lauas Tallinna lennujaamas.

€365.90 Business

Pileti kehtivusaeg 12 kuud alates väljalennu kuupäevast, kuupäeva muutmine pileti kehtivuse ajal tasuta, nime muutmine ei ole lubatud, piletit saab tagastada pileti kehtivuse ajal tasuta, toit ja jook tasuta, pagasilimiit 2 ühikut, max 32 kg ühik, äriklassi check-in ning ootesaalid Tallinnas ja sihtkohtades

Tervitus,

Mõtlesin, et panen siia ka lahenduse oma probleemile.

Peale pikka otsimist ja kaalumist ostsin piletid Estravelist.
Suurepärane teenindus, kõik garandiid ja tingimused täpselt mida soovisin. Üleültse 5+.
Hinnavahe odavaima lennupakkumisega mille netist leidsin oli alla 100 euro, mis käesoleva üldsumma juures ei ole just mingi märkimisväärne hinnavahe.

Kasutatud lehtedest peaksin ära mainima ehk kaks:
Üks päris hea leht lendude leidmiseks: http://www.momondo.de/
Lehekülg kust leidsin odavaima pakkumise: http://www.budgetair.co.uk/

Viimases nad lausa vastasid e-mailidele. Usun, et oleksin sealt ka hea lahenduse saanud kuid otsustasin siiski Estraveli kasuks.

Tänan Teid tagasiside eest :)

Parimatega,
Taavi