lennuleidja

.

Registreerid ja kohe esimese ja ainsa küsimusena tuleb küsimus tolle portaali kohta? Reklaamid oma portaali??

Aga olgu su soov täidetud- esimesed sihtkohad, mis sisestasin, tulemust ei andnud, kuigi lende sinna läheb hulgem, Peterburi oled märkinud Aasias asuvaks, eks järeldusi võib igaüks ise teha. Lisaks- reiside vahendamisega (mitte korraldamisega) tegelev omanikfirma eriti usaldust ei ärata, lendude ärajäämisel arvatavasti antakse Aerofloti (vm) tel nr ja katsu raha tagasi saamisega ise hakkama saada. Lisaks- ma vihkan lehti, mis ei lase "back" nupuga oma lehelt lahkuda!!! Loodan, et oli abi :)

Panin ise huupi nt Tallinn-Brüssel-Tallinn, väljalennuga 12.09 ja tagasilennuga 23.09. Lennuleidja hind oli 228€, swoodoo.de kaudu leitud sama aegade ja lennufirmaga Opodo portaali hind 200€. Sama marsruut, lend 1.10-1.11 oli Lennuleidjas 212€, Opodos 195€. Rohkem ei viitsinud otsida.

Wow.. üllatun, et siin nii maha tehakse, kui küsin kas keegi teab midagi.. Olen täitsa tavaline kasutaja ning huvi on kuskile Euroopasse odava hinnaga lennata, huviorbiidis olid Malaga, Barcelona, Milano ja mõned lõunapoolsed linnad veel.

Sel juhul ei saa aru, miks pahandada, kui adekvaatseid hinnanguid lehele jagatakse?

Teema algataja andis ammendava vastuse. Paraku jääb Lennuleidja ja siinsed kommentaarid google abil lihtsasti leitavaks, seega pealkirja ja oma postituse kustutamisest pole suuremat abi. Kuigi jah, adminid võiks teema pealkirja taastada ja teema lukustada, oleks lihtsameelsetele tasuta reklaami tegijatele tulevikuks väike õpetus. Tüütud on need väikesed (omameelest) kavalad vanapaganad, kes raha ei soovi reklaami eest välja käia, aga arvavad hea mõtte olema spämmida oma suunavaid küsimusi kõikjal foorumites, olgu siis oma piletiportaali või reisiraamatu promomiseks.