Lennupileti e-pilet Qantas Airlines

Sai ostetud juba mitu kuud tagasi Qantas Airlines-ilt piletid Aucklandi. Piletite eest võeti raha maha jaanuari alguses. Väideti, et e-piletid saadetakse meilile. Nüüd on 2 nädalat reisini aega ja pileteid veel saadetud pole. Kas peaksin juba neile ajudele sellega käima hakkama või ongi normaalne, et need piletid saadetakse nt. päev enne äralendu? Kuidas teistel sellised kogemused? Teiste lennufirmadega saab tavaliselt netist pileti välja printida, kui sul on booking code. Aga sellel firmal ma sellist kohta ei leinud.

Kust kaudu sa need piletid ostsid...kas Qantase kodukalt või mõne muu saidi kaudu? Ja kas see sait, mille kaudu need piletid ostsid peale broneerimist ei näidanud sulle booking koodi? Minu meelest suht imelik, et raha alles millalgi nädalaid hiljem maha võeti ja mingit broneeringu kinnitust pole siiani tulnud e-mailile. Sinu asemel ma helistaks kohe ja uuriks mis jama on.

Ostsin läbi interneti, broneeringu kinnituse sain ja booking code-i ka. Tavaliselt saab netis kuhugile selle booking code-i sisse tokida ja siis e-pileti välja printida. Qantase lehel sellist võimalust ma ei leia. Võibolla piisab kui ma lähen check in-i ja ütlen seal oma booking code-i? Samas kunagi nendega telefoni teel suheldes väitsid nad, et saadavad piletid e-mailile. Järlikult peab helistama ikka.

Sellest ma sain aru, et ostsid läbi neti. Küsimus oli, et kas ostsid otse lennukompanii Qantas kodukalt või mõne muu saidi (nt www.ebookers.com) kaudu.
Kontrolli sellelt saidilt https://www.checkmytrip.com kas sul on kehtiv e-pilet või ei. Sealt saad ka välja printida. Sisesta see bookingu number ja ühe reisija perekonnanimi.

Kas ma saan millestki valesti aru? Qantase kodulehe esilehel on paremal ääres väga selgelt näha 'Login'. Seal all valik 'Manage Your Booking'. Sisestad sinna oma bookingu numbri ja perekonnanime... Põhimõtteliselt teeb muidugi sama välja ka eelnevalt soovitatud checkmytrip.

Ahaa, nüüd saan jah sisse logida, kui panna manage your booking. Ma enne vaatasin koguaeg, et seal peab liituma, et sisse logida:) Tänud info eest!