Lennupiletid Amazonasesse

Kas oskab keegi selgitada sellist nähtust-

Vaatan siin lennupileteid Anazonasesse. Eesmärk lennata sellisesse kohta nagu Altamira. Kui vaadata lende Tallinn-Altamira, siis on pakkumised 4000 euro kanti edasi-tagasi. Kui vaadata lende Tallinn-Belem(Altamirast kõige rohkem lende just sealt), siis on hinnad 1100 euro ringi. Belem-Altamira eraldi oleks 200 euro kanti. Millest selline mitmekordne hinnavahe?

Ükski lennufirma pole tõenäoliselt teinud läbivaid hindu Tallinnast Altamirasse. See on ikka üsna väike lennujaam. Seega süsteemis on mingi süsteemiga genereeritud vaid eriti kallid hinnad. Ostagi piletid Belemi ja siis eraldi piletid näiteks Azuliga sealt Altamirasse ja tagasi. Jäta ka piisavalt varuaega juhuks kui lennud hilinevad. Et kui lend (näiteks TAPiga) jõuab hommikul Belemi, siis lenda sealt edasi pigem kunagi pärastlõunal. TAP kipub vahel hilinema ja siis vahel ka tunde.

0
0

Täpselt nii, eriti väikeste ning piiratud lennufirmade arvuga sihtkohtade puhul juhtub sageli, et lennupiletid Tallinnast sihtkohta on kordades kallimad kui osade kaupa ostes. Täiesti juhuslik näide: lend Tallinnast naaberriiki Norilskisse 18.-21.september maksaks 2192€, samas kui eraldi võetuna oleksid piletid Tallinn-Moskva DME ca 320€ ning Moskva DME - Norilsk 481€, seega 3x odavamad.

0
0

A väga hea. Ma just mõtlesin et arvatavasti sama põhjus peab olema. Brasiillaste decolar.com.br pakub samu hindu kusjuures. Amazonasesse tasubki kas siis Belemi või Manausi otse lennata, mitte lennata Sao Paulosse või Riosse, sest Sao Paulost või Riost Amazonasse on juba tunduvalt kallim kui Belemist. See Altamira on jah selline külalennujaam. Brasiilias elanuna suht teadlik sellest mis ees ootamas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased