Lennupiletid Filipiinidele

Tere, hetkel võimalik osta järg. aasta veebruariks, minu arust, hea hinnaga, 415+€, HEL-MNL piletid, vahendajaks on soomlaste Seat24, Supersaver, Travelstart. Kas on usaldusväärset kontorit? 

Paistab, et kedagi ei huvita see suund..:)

Infot ehk vähe? Mis lennufirmaga on tegu, et just mingid Supersaver ja Travelstart müüvad odavalt? Mis hinda kõik ülejäänud reisibürood tahavad?
Lennu puhul sõltub kestusest, kas jõuad kohale 15 tunniga või 35-ga, aga 415 on kindlasti hea hind.
Veebruariks ette ostes arvesta, et kellegi lennuplaanid pole veel 100% paigas nii pikalt ette, seega võib tulla muutusi. Oluline on mitte osta vahendajalt, kes küsib muutuste töötlemise eest raha või kus on liiga vähe inimesi, et sellega edukalt hakkama saada.

 Sõltub ka kellaaegadest, sellest 415.- võib kiiresti 600.- saada transpordi ja hotellidega.

Improved, seda küll, see on n.n. Light hind, ilma mingite lisadeta, kui hakkad lisasi vôtma, kindlustused, siis hind kasvad, konkreetse istekoha ja n.e. Vedaja Air China, väljalend ja tagasi jõudmine sobib, ei pea HEL ööbima, Pekingis on pikk ümberistumine, aga seda saab sisustada linna külastamisega,jutt on 07.04-27.04 vahemikus. Sait on soome keelne ja suht raske aru saada mõnedes punktides, aga ūldmulje, et täitsa söödav pakkumine:) parandage, kui mingi asi jäi kahe silma vahele tänud!

Air Chinal küll mingeid lisatasusid pole. Kohti saab tasuta valida, söök on hinnas, pagas ka. Antakse ka tasuta hotell kui pikem vahepeatus.

Isaac, seda küll, võib olla chinal pole lisatasusi, aga vahendajal iga liigutuse eest küsib pappi:), vaata, kui viitsid, selle tiili..

Ega neid lisasid pole ju kohustuslik osta. Eks nende kodulehelt otse oleks kõige kindlam vast osta.

Jah, Air Chinaga olen ka ise lennanud Aasiasse - kusjuures neil on tõesti aeg-ajalt pakkumisi, mida müüb ainult üks reisibüroo (või mõned sama grupi omad). Minu pakkumist müüs ainult üks büroo, mitte ükski teine büroo ega lennufirma koduleht seda ei pakkunud, hind mõne aasta eest oli nats üle 300 euro Aasisse Stockholmist, Pekingi pikka vahemaandumist sai pikendada tasuta veel pikemaks (olime vist vähemalt ühe öö, kui mitte kaks ööd seal hotellis).