Lennupiletid Londoni soolased!

Otsin juba pikemat aega mõistliku hinnaga piletit Londoni. Vaja saada 11 juuni ja 13 juuli peale lõunat tagasi Londonist . Kui kellegil peaks silma hakkama mõni mõistlik pakkumine, võiks seda siin jagada. Samuti igasugu näpunäited on alati teretulnud.

Ise olen otsinud Bookinghousest ja Airbalticu lehelt. Hinnad tunduvad suhteliselt laes olevat 6000 eeki Londoni pileti eest koos vahemaandumistega, kas on palju, mis te arvate, minu arust tundub suhteliselt soolane, aga kui paremaid pakkumisi pole, siis ilmselt tuleb sellise hinnaga leppida. Võimalik ,et mul on alati vedanud nende piltetitega ja olen saanud head pakkumised, sellepärast tunduvad kallid, pole väga pingsalt Londoni hindadel varem silma peal hoidnud ka!

Hetkel 4746 EEK läbi www.wideroe.no üle Riia Gatwicki 11.06 8.50 - 12.25, tagasi 13.06 13.10-20.20. Wideroel on see hea asi, et läbi nende ostes ei tule juurde seda check-in pagasi maksu, mis Airbalticu kodulehe kaudu.

Aga üldiselt on see pileti ostmine ju suht hilja pääle jäänud... piletitel ka kole halb omadus kallineda vastavalt lennu lähenedes ja vabade kohtade vähenedes...

Vaata ka ryanair.com, lennud algusega Riiast. Aga järgmiseks nädalaks ei paista neil pileteid olevat Londonisse, tagasi saaksid küll. http://www.bookryanair.com/SkySales/FRSelect.aspx ja see pole veel lõplik hind