Lennupiletite broneering viisa jaoks

Tere,


Aitan välismaa sõpradele viisat taotleda ning neil läheb vaja näidata lennubroneeringut. Kas on veel mõni veebisait, mis laseb broneeringu teha ilma ära maksmata? Vanasti näiteks Estraveli veebist sai nii aga nüüd tundus, et väga suurelt on epale kirjutatud, et see pole veel makstud jne.

Tänud!

www.tickets.ee peaks vist võimaldama arve alusel maksmist. 

Alati võib reisibüroosse kirjutada, nad teevad ära broneeringu (mis küll tühistub tänapäeval väga kiiresti, 1-2 päevaga).
Aga loomulikult saavad kõik saatkonnad aru, et broneering ei saagi makstud olla. Nemad teavad kõige paremini, kui lühikest aega broneeringud kehtivad, ja see on lausa ametlik soovitus, et ärge mingil juhul piletit enne ära ostke, kui viisaotsus käes.

Sõltub saatkonna viisatingimustest. Ka broneeringu korral võib karmim saatkond nõuda maksekorralduse koopiat ja siis pole ka pelgalt broneeringust abi.

Teine alternatiiv on osta mõni odavam äriklassi pilet, mis võimaldaks 100% raha tagastamist - siis saab esitada makstud piletiga broneeringu ning peale viisa saamist pilet katkestada, saades raha 100% tagasi. Igaks juhuks tasub aga äriklassi piletitingimused enne hoolikalt üle lugeda või mõne reisibürooga konsulteerida, nt Nordica võimaldab seda tasuta ainult full flex premium economy ja full flex business classi puhul. 

Siit leiab info viisataotluste juurde lisatava broneeringu osas: https://www.schengenvisainfo.com/flight-itinerary-visa-application/


Kokkuvõttes soovitatakse kasutada broneerinmiseks seda saiti: https://visareservation.com/

Maksab $30 ja saad soovitud broneeringu.

Ise ei ole proovinud, aga kui proovid, siis anna teada kas kõik toimis.