trip-krainetrip-ukraine-dark
lennupiletite ostmine momondost

Tere targad inimesed! Andke nüüd nõu! Läbi momondo leian soodsad ja kiired piletid Finnairiga Tallinnast Delhisse. Makemytrip.com leiab mulle odavad piletid Delhist Kathmandusse. Ümberistumisaeg Delhis jääb 4-6 tundi. Aga kuna mul pole mitmekordse sisenemisega India viisat, siis minnes ei tahaks jalga Indias maha panna. Aga meie momondo funktsioon "mitu sihtkohta " sellist odavat ja mugavat võimalust ei leia. No öelge mulle head inimesed, kuidas ma saaksin need lennud ühe pileti peale? Kuupäevadeks on Tall 31.01.2017, Delhist 01.02.2017 ja tagasi Delhist 12.02.2017. Finnair pakub hinda 434 ja Jet Airways +IndiGo 125 euri.

äsjane kogemus momondoga tuleb olla täpne ja tähelepanelik hiljem midagi muuta ei saa ja rahast ka ilma.. eelistaksin finairi

Tere,

Saan aru, et probleem on selles, et te kardate seda, et peate väljuma transiit tsoonist eks?

Olen üsnagi kindel, kuna olen olnud sellise probleemi ees, nii Moskvas kui ka Pekingis, et kui lend läheb samast terminalist teil, siis saad sa ilma transiit tsoonist väljumata edasi lennata ja "säästa" oma viisa.

Pole vahet kas edasi lennu pilet on sama broneeringu peal või mitte, tähtis on, et edasi lennu pilet üldse olemas oleks.

Veel viimase kuu sees on olnud siin teema, kus täpselt seda marsruuti kahe eraldi piletiga viisavabalt sõidetakse ja kirjeldatakse protsessi. Edu mittetöötava otsingu kasutamisel, aga eks visadus ja erinevad märksõnad viivad ehk sihile :)

Üks vanem samalaadne teema siin http://trip.ee/foorum/uldfoorum/kas-india-transiitviisa-on-vajalik-nepaali-lennu-jaoks

Juhul kui Annapurna kanti lähed matkama, siis võin vajadusel paari giidi kontaktid anda, kelle teenuseid sai paar kuud tagasi kasutatud.

Kahe eraldi piletiga oli meil mõni aasta tagasi Finnairiga probleem. Ei saanud pagasit lõpuni registreerida( väitsid, et neil ei ole lepingut), ja ka Delhini mitte, sest meil ei olnud India viisat. Järgmised korrad lendasime Nepaali igaks juhuks ainult käsipagasiga. Üllatuse vältimiseks lennujaamas soovitaks asja uurida.

Soovitav reisida ilma pagasita ehk ainult käsipagas.Mul tütred läksid näit Vietnami kaudu Kuala Lumpurisse.Enne öeldi ära,et pagasit ei tohi olla ,kuna selle kättesaamiseks Vietnamis tulnuks väljuda transiidi tsoonist-aga seal vaja viisat.

Siin on see uuem teema, kuidas transit deskis suhelda antud olukorras http://trip.ee/foorum/uldfoorum/delhi-lennujaam-2