Liibanoni oma transpordiga

Tere!' Plaanis minna Liibanoni oma transpordivahendiga. Kuuldu järgi peab piiril maksma tagatisraha transpordivahendi eest, mille võib olla saad tagasi riigist väljudes. Ja see summa ei ole mingi väike teedemaks vaid ikka suur protsent tr.vahendi maksumusest. Kas on kellelgi kogemusi?

Ma pole küll Liibanonis oma autoga käinud, kuid see on ainuke riik, kus ma autot rentida ei julgenud. Oled Sa enne sellises liikluses sõitnud?

Saudi, Kuweit ja Dubai on lapsemäng Beiruti liiklusega võrreldes.

0
0

Oma sõidukiga kogemusi pole. Tõenäoliselt pead küll mingi summa sisse maksma või siis kasutama carnet de passage'i. Kindlasti ei saa Liibanoni sisse diiselmootoriga sõidukiga.

Minu jaoks on Beirut ja Liibanon Eesti ja Portugali kõrval ainus koht, kus autot juhtinud olen. Ja sai väga hästi hakkama :) Beirutis olin muidugi enne ka käinud ning tänavatevõrk ja orienteerumine oli vajalikul määral selge. Töötavad kaugtuled ja kõva signaal tulevad ka kasuks. Linnast väljas pole üldse mingit probleemi sõita, va kohati täielikult puuduvad suunaviidad ning ootamatud ja väga sügavad teeaugud mägiteedel.

0
0

Tänud!

Olen sellises liikluse sõitnud:D. Damskus, Amman jne... Sõidukogemust on. :D Süürias ja Jordaanias on ka carnet, aga väidetavalt Liibanonis on veel mingi lisamaks just jah tr. vahendi maksumusega seotud. Nendes maades ei tohigi minna teele kui signaal korras ei ole.

Siis ikka Liibanon teede poolest kehvem, Süürias ja Jordaanias ka mägiteed täitsa korralikud, kui välja arvat nn. kiirteel märgistamata lamavad politseid.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased