Lithuanian Airlinesi pakkumine

Jälle üks sooduspakkumine. See kord Lithuanian Airlinesiga Euroopasse. Pakkumine ei ole küll nii suur nagu teistel firmadel, kuid sellega kaasnevad mõned soodustused, mida teised pole pakkunud.

Pakkumine selline - ostes edasi-tagasi lennu Tallinnast Vilniusesse saab soovi korral lisaks tasuta edasi-tagasi lennu Vilniusest mujale Euroopasse. Seega saab 3890 krooni (+ maksud) eest Tallinnast kõigisse Lithuanian Airlinesi sihtkohtadesse (Amsterdam, Berliin, Brüssel, Frankfurt, Helsingi, Kopenhaagen, Kiiev, London, Moskva, Pariis, Stockholm, Varssavi).

Halvem on selle pakkumise puhul see, et tänu varasele Tallinnasse tagasilennule tuleb ööbida Vilniuses.

Head asjad sellised, et

  • hind kehtib nii müügiks kui lennuks kogu hooajal (kuni 31.10.2003).
  • sihtpunkte võib omavahel kombineerida (näiteks lennates minnes Pariisi ja alustada tagasilendu Amsterdamist), hind sellest ei muutu.

Soodne tundub see pakkumine olevat eriti neile, kellel plaanis veidi rohkem Euroopaga tutvuda, aga maad mööda sinna minna ei viitsi. Saab soodsa hinnaga pileti, millega võib ühes linnas maha minna ja teises peale tulla. Lisaks võimalus ka Vilniusega tutvumiseks.

Ilma konkreetse lennusoovita, lihtsalt uudishimust uuriks, kas kellelgi on kommentaare Lithuanian Airways'i taseme ja Vilniuse lennujaama kohta?

Olen lennanud mitu korda Tln Vilnius. Toit on v.hea, lennuk väike, ja ei paista väga uus olevat. Lennujaam on paar aastat tagasi värskelt remonditud, heas korras. Aga väike. Estonian-Air on minu arust lennukipargi poole pealt vaadatuna parem. Teenindus on mõlemas firmas heal tasemel.

Iseenesest Tallinn Vilnius pole veel näitaja. Estonian Airil lendab (või vähemalt mõni aeg tagasi lendas) seda vahet ka vanemat sorti propeller-Fokker. Euroopasse aga lendavad ikkagi Boeing'ud.