Lloret del Mari ümbrus - ideid?

Tere. Costa Brava täpsemalt Lloret del Mar. Minek märtsi alguses. Mis on need kohad kuni u. 100km raadiuses, mida võiks vaadata. Barcelona vaatamisväärsused teada. Plaanis ka Prantsusmaa piiri äär ja Andorra. Märtsi algul vist päevitamisest eriti midagi välja ei tule seega plaan ringisõita. Tänud vastajatele.

Sõltub kaua plaanis siinkandis olla... Barcelonast umbes 60 km põhjas tasub külastamist Montserrat ( tripis palju inffi selle kohta) Kui juba tulek ka Prantsusmaa suunda , siis Empuriabrava ehk moodne Veneetsia, Cadaques , teistest rannikulinnadest erinev.. looduspark Cap de Creus. Siit saab minna ka mööda rannikuserva Prantsusmaale ja sõita tagasi mööda nö sisemaad, siis aina uued rajad ja elamused. Võimalus ka Empuriabravas ööbida.

2
0

Paari euroga läheb buss kõrval asuvasse külla "Tossa del mar". Väga romantiline valge külake.

2
0

Kui oled Salvador Dali huviline, siis tema majamuuseum Port Liggatis on päris äge koht ,samuti muuseum Figuereses ja tema abikaasa Gala loss Pubolis on külastamist väärt.Need kohad jäävad Lloretist Prantsuse piiri poole.

2
0

Dalini ma ei jõudnudki.. )) Samas Cap de Creusis on ka Paratge de Tudela, kus hulgim looduslikke objekte mis inspireerisid Dalid. Erinevaid fotosid kõigist mainitud kohtadest k.a Pubol, Figueres jne saab näha Fb-s Arvo Hiiust lehel.

0
0

Mis sinna Llorett de Mari üldse minna, kui plaanis ringi sõita? Ringsõitu võiks kohe Gironast alustada. Küll millalgi jõuab siis tee Lloretti kah.

0
0

Lloretis on meil hotell :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased