Lörrach

Oskate öelda, kuidas on võimalik Lörrachisse minna võimalikult odavalt ?

Autahvlit vääriv küsimus. Küsijale ei teeks paha lugeda üht-teist näiteks siit.

Jala näiteks peaks päris odavalt saama...
Suvel saab eriti odavalt kuna siis on võimalik toiduks ka metsast marju korjata. Tõsi, Saksamaa põhja ja lääneosas eriti marjametsi ei ole.

Muuseas mineku hind sõltub ka sellest, kustkohast minema hakkad. Tallinnast minek on ilmselt kallim kui Baselist minek :-)

Miks see peaks olema autahvli vääriline küsimus?
Lähimad lennujaamad on:
Basel-Mulhouse (BSL) 10.7 km
Kloten (ZRH) 68.2 km
Belp (BRN) 79.3 km

vabandan,et küsimuse nii lohakalt kirjutasin,aga kiire oli! oleks vaja BASEL'i lennujaama..aga kas sinna otselendu viib Tallinnast või Riiast?

99% väidan, et Tallinnast Baselisse otselendu ei käi. Riiast Air Balticut võid ka vaadata.
Aga vaata esmalt lennujaama lehelt, mis firmad sealt opereerivad ja järgmine käik on juba konkreetse lennufirma kodulehele.

Otselennud puuduvad. Aga vaata Ryaniari või Easyjeti lehekülge. Nende interaktiivsed kaardid annavad kõige parema ülevaate. Kuid parim soovitus on ikkagi eelnevalt antud soovitus. Vaata lennujaama lehekülge.
Kuid eksisteerib ka buss. Bussiga Stuttgarti (Eurolines ja Ecolines)ja sealt edasi rongi või bussiga. Aga võib olla lähevad bussid ka Baselisse või isegi sinu poolt mainitud kohta.

Vaatsin busse ..ECOLINES põhimõtteliselt nagu viib sinna..aga eestist vist sinna ei saa nagu ma aru sain..
http://www.euroairport.com/EN/horaires_departsdujour.php?PAGEID=325
pean ma siit vaatama neid lennufirmasi mis BAselisse viivad?
vabandan ,et ma nii loll selle kohapealt olen aga pea ei võta üldse enam seda asja.. sest on vaja saada tantsulaagrisse mis asub Lörrachis...ja nad oleks nõus Baselist meid peale võtma.. aga ma ütlesin et lähim kuhu ma saaksin(?) oleks ZURICH ja aga siis peaksin endale ise transpordi leidma ZURICH-BASEL

Vaata Air Balticu kodulehte, peaks olema võimalik lennata Riia-München ja München - Basel(Mulhouse), keegi siin eespool kirjutas, et Sinu soovitud kohale on see lähim lennuväli.

Kuna ümberistuda tulen nagunii, siis proovi varianti Eurolinesi varianti Tallinn 17:00-Varssav 09:00, Varssav 09.30-Basel 08.15

Täpsemad väljumiskohad (ühes linnas väljuvad ühe firma bussid tavaliselt ühest kohast)saad eurolinesi esindustest

EasyJetiga Berliini (www.easyjet.com), sealt edasi rongiga (www.db.de).

Deutsche Bahn'i leheküljel on ka online piletiostmise/broneerimise süsteem, sealt valid algusjaamaks Berlin-Schönefeld Flughafen ja lõppjaamaks Lörrach (neid on seal palju variante, ise pead teadma, millisesse lähed).

Kui kallis või odav see on, pead ise vaatama, erinevate päevade lennupileti hinnad ja ka rongihinnad erinevad kordades.

Rongipileti eelpoolmainitud marsruudile saab näiteks 21.12.2007 127 EUR eest, 24.01.2008 aga vaid 69 EUR eest. EasyJet jõuab Berliini õhtul, seetõttu rong sõidab öösel.

Estonian Air (www.estonian-air) lendab Tallinnast Frankfurti, sealt saab ka rongiga (www.db.de) edasi. Piletihinnad on erinevate päevade jaoks kordi erineva hinnaga, seega pead samuti ise vaatama.

Lisaks on veel bussid, ümberistumistega lennud jms. Valik on sinu enda teha.
Kui ise valida ei oska, siis on ju alati võimalik mõnesse reisibüroosse e-kiri saata ja paluda reisivariante ja pakkumisi. Pakkumised on tasuta ja ei kohusta sind neid välja ostma.
Teadmata, millal sa minna soovid, on raske midagi konkreetset soovitada.

Aitäh kõikidele kes aitasid
aga viimane on vist kõige tõenäolisem ..kõige vähem jamamist kuigi ma ei tea kui lennuk saabub 22.55 kas ma jõuan 23.38 rongile ..kahtlane.. ja järgmine läheks kell 4 hommikul

Aitäh kõikidele kes aitasid
aga viimane on vist kõige tõenäolisem ..kõige vähem jamamist kuigi ma ei tea kui lennuk saabub 22.55 kas ma jõuan 23.38 rongile ..kahtlane.. ja järgmine läheks kell 4 hommikul