Lohe ja surfikohad Tuneesias

Plaanin oktoobris Tuneesiasse sõita. Tunnen huvi kuidas seal lohe ja surfi tingimused on. Mis tuuled puhuvad. Kas seal rannas lohetada lubatakse. Mis hotellis peatuda. Ette tänades.

Tuneesia on mõtetu raha raiskamine. Käisin Sousses 2 aastat tagasi loteriiga. Sattusime 3 tärni hotelli. Asus küll peaaegu rannas, aga hotell ise oli nagu 5 kordne ühiselamu. Mida kesklinna poole, seda halvem, sest kesklinn tähendab ka rannast eemaldumist või siis üle suure sõidutee avaliku ranna külastamist. Ja kusjuures mingit surfielu ma küll rannas ei täheldanud(sealne rand on pikk ja suhteliselt sirge rannajoonega. Õhupalliga lennati, mingid banaanid, skuutrid, hobused ja muu turiluri oli saadaval. Kui on plaanis mingeid kõrbeekskursioone võtta ja Tuneesia endaga tutvuda, siis ehk küll aga ööelu on jama, osta pole midagi, linn on väike jne. Kui surfata tahad, mine parem Egiptusesse, Dahabi. Sama raha eest saad vähemalt surfata:)

Sa peaksid minema Kanaaridele- enam on soovitav minna Fuerteventurale või Gran Canariale. Gran Canarial soovitan hotelli Bahia Felizis, kuna seal kohe hotelli juures eraldi surfi rand. Muidugi pole see 5+ surfirand aga piisavalt hea.

kas keegi teab. Soussest niipalju, et parim minuarust iga kell. Meie olime Sousse Palace hotellis ja jäime väa rahule. Saime merevaatega ja oma rohelise verandaga toa 1 korrusel. Kõik oli sõbralikud ja vanalinn on imeline minuarust.

Nuh näiteks minuarust on Tuneesia väga soodne reisikoht. Lõuna isegi võimalik 12 EEGU eest saada. Vanalinna juure restoranis 2 steiki ja pudel kalleimat veini läks 200 EEK. Hilbud jne. Kui huvi on tasub osta muidugi fiks hinnaga poest. Maailma suurim Bardoo mosaiigimuuseum ja kõik need Sidi bou Said ja Kartaago jne. Ma ei leia kiidusõnu. Soovitan ülisoojalt:)