London lennujaamade vahetus

Kuidas saaks kõige lihtsamalt ja odavamalt Londoni Stansted lennujaamast Gatwicki lennujaama? Jõuame õhtul Stanstedi ja järgmine lend alles järgmine hommik, öömaja LGW lennujaama juures. Thameslinkraylway kaudu saaks osta piletid ette, kaks korda ümberistumist, väljuvad tihti. Aga ma ju ei tea täpselt mis kell ma sinna esimesse peatusesse jõuan, ümberistumine erinevatel platvormidel ajaga 5 min, ei pruugi jõuda ju....

Ehk lihtsam päevapilet? Teeks õhtul ca tunnise jalutuskäigu ka linnas ja läheks siis edasi. On võimalik ka kohapealt enne rongile minekut pilet osta ja kas suur hinnavahe?

Kui tahad linnapeal ka käia, siis võib-olla on lihtsam (ja odavam) osta kaks National Expressi bussipiletit. Üks Stanstedist Victoriasse ja teine Victoriast Gatwicki.

Victoriast saab ka rongiga Gatwicki. Gatwick Expressi asemel soovitan Southerni ronge, tunduvalt odavamad ja sõiduaeg umbes 10-15 minutit pikem.

Kui Londonis ringi kolada pole soovi, siis lihtsam variant on vast National Express Stanstedist Lutonisse ja sealt käivad otserongid Gatwicki.

Piletid nii bussidele kui ka rongidele on enamasti ette ostes odavamad ja busside puhul võib vahel juhtuda, et kohapealt ostjatele kohti lihtsalt ei jätku, samas käivad need piisavalt tihti, et kaua oodata ei tule.

Kui rongipilet pole just megaallahindlusega konkreetsele rongile, siis enamasti kehtivad need ükskõik millisel väljumisel antud marsruudil, tuleb vaid jäligida, kas on peak või off-peak pilet.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased